Byt Švédská

Zařízený byt 4+kk s balkonem, sklepem a možností parkování situovaný v rezidenčního projektu Sacre Coeur, Praha 5 - Smíchov

Property image
Property image

Byt Švédská

ID 528248

Švédská, Smíchov, Praha 5

4+kk118 m²4/6 (výtah)BalkonNovostavbaZařízeno

69 000 Kč

+ 5 000 Kč poplatky

Zařízený byt 4+kk s balkonem, sklepem a možností parkování situovaný v rezidenčního projektu Sacre Coeur, Praha 5 - Smíchov

Nabízíme zařízený byt 4+kk k pronájmu o velikosti 118 m2 s balkonem, situovaný ve 4. nadzemním podlaží rezidenčního projektu Sacre Coeur s výtahem, 24/7 recepcí, kamerovým bezpečnostním systémem a zahradou. Nemovitost se nachází v krásné lokalitě Prahy 5 - Smíchov, disponující veškerou občanskou vybaveností a dobrou dopravní infrastrukturou.

Tento prostorný, plně zařízený byt k pronájmu nabízí vstupní chodbu, prostorný obývací pokoj se vstupem na balkon a plně vybavený kuchyňský kout s jídelní částí. Dále disponuje hlavní ložnicí s vlastní koupelnou, dvěma dalšími ložnicemi, druhou koupelnou a samostatnou toaletou. K bytu náleží balkon a v ceně nájemného je zahrnut sklep. Možnost pronájmu parkovacího stání je za poplatek 3 600 Kč měsíčně.

Vybavení

Součástí vybavení nemovitosti je moderní kuchyňská linka se spotřebiči - sklokeramickou deskou, troubou, lednicí, mrazákem, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou a vinotékou. K dispozici je koupelna se sprchovým koutem druhá koupelna je vybavena vanou. V bytě se dále nacházejí vestavěné skříně, pračka, příprava pro sušičku a je zajištěn vysokorychlostní internet.

Lokalita

Část pražského Smíchova, ležící na úbočí Strahova, patří mezi žádané rezidenční čtvrti. Je tvořena převážně vilami zasazenými v zeleni. Snadnou dostupnost do centra zajišťují autobusy MHD nebo tramvaje. Autobusová zastávka Švédská je vzdálena minutu chůze od budovy. Na nejbližší stanici metra Anděl se tak dostanete v průměru za 11 minut. Oblast má i dobré silniční napojení. Na dálniční okruh dojedete autem za 13 minut a na letiště Václava Havla za 18 minut. V okolí je řada mateřských, základních a středních škol a prestižní mezinárodní školy - Lycée Francais de PragueDeutsche Schule Prag a solidní občanská vybavenost nemocnic. Pětihvězdičkové nákupní centrum Nový Smíchov je v dojezdové vzdálenosti autem cca 7 minut. V pěší dostupnosti je mnoho příležitostí pro volnočasové aktivity – Kinského zahrada, Husovy sady, parky Mrázovka nebo Sacré Coeur.

Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.

Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.

Informace

Nájemné
69 000 Kč
Měsíční poplatky
5 000 Kč
Status nemovitosti
Volný
Dostupnost
ihned
ID

528248

Specifikace nemovitosti

Lokalita
Smíchov
Adresa
Švédská, Praha 5
Dispozice
4+kk
Ložnice
3
Koupelny
2
Podlahová plocha
118 m²
Podlaží
4
Orientace
Severovýchod
Parkování
1x Garážové stání
Balkon
10 m²
Vybavení
Výtah
Zařízení
Zařízeno
Stav stavby
Novostavba
Energetická náročnost
G
Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás

Máte o tuto nemovitost zájem?

Spojte se s námi. Rádi s vámi probereme detaily.

Cta Image

Galerie

Jak vypadá nemovitost a její blízké okolí

Gallery
Gallery
Gallery

Poradíme s výběrem

Díky 30 letům zkušeností na realitním trhu najdeme pronájem přesně podle vašeho vkusu.

Bezpečí a jistota

Pronajímatele prověřujeme, byty důkladně kontrolujeme a budeme s vámi i u předání. Ať se vám bydlí příjemně.

Podpisem nekončíme

Poradíme s převody energií, doporučíme stěhovací firmu i školku pro děti. Expatům rádi poskytneme péči navíc.

Lokalita

Co se nachází v okolí

Sledování novinek v nabídce

Nastavte si hlídacího psa, ať vám neunikne žádná nemovitost podle vašich představ

Vytvořit sledování