Byt Holečkova
Moderní mezonetové studio ve vyhledávané lokalitě Prahy 5 - Smíchov
Byt Holečkova
・
ID 523135
Holečkova, Košíře, Praha 5
33 000 Kč
+ 5 000 Kč poplatky
33 000 Kč
+ 5 000 Kč poplatky
Moderní mezonetové studio ve vyhledávané lokalitě Prahy 5 - Smíchov
Mezonetový byt v 5. patře domu v atraktivní lokalitě pražského Smíchova nabízí exkluzivní možnost bydlení v blízkosti několika parků a se skvělou dopravní dostupností.
Interiér disponující vstupní chodbou, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jídelní částí, samostatnou toaletou, šatnou, ložnicí v patře se vstupem na terasu a koupelnou (sprchový kout). Tato exkluzivní lokalita nabízí domácí a bezpečné prostředí v rámci celé rezidence, služby recepce 9:00 - 16:00, jednou týdně průběžné úklidy bytů s výměnou povlečení a ručníků, pohotovostní služba 24/7, možnost využití zrekonstruovaného lobby, které poskytuje příjemné posezení a samozřejmostí je vysokorychlostní internet, který umožňuje plnohodnotnou práci z domova.
Vybavení
Byt se nabízí zařízený a je vybaven kuchyňskými spotřebičemi, wifi, pračkou a sušičkou, klimatizací, jídelním setem, postelí, pohovkou a šatní skříní.
Lokalita
Prostorné bydlení v jedinečné lokalitě Holečkovy ulice, ležící na úbočí Strahova, patří mezi žádané rezidenční čtvrti. Je tvořena převážně vilami zasazenými v zeleni. Disponuje skvělou dopravní dostupností autobusů MHD nebo tramvají. Na nejbližší stanici metra Anděl se tak dostanete v průměru za 11 minut. Oblast má i dobré silniční napojení. Na dálniční okruh dojedete autem za 13 minut a na letiště Václava Havla za 18 minut. Rodiny s dětmi určitě ocení v okolí řadu mateřských, základních a středních škol a prestižní mezinárodní školy - Lycée Francais de Prague, Deutsche Schule Prag a solidní občanská vybavenost nemocnic. Veškerá bohatá nabídka volnočasové aktivity například v nedalekém Švandově divadle, OC Nový Smíchov, Cinema City Nový Smíchov nebo CineStar Anděl. Byt se nachází v blízkosti Arbesova náměstí nebo náměstí 14. října. Romantických procházek a příjemných posezení si můžete dopřát v nedalekých Dienzenhoferových sadech, parku Sacré Coeur, Petřínských sadech nebo zahradě Kinských.
Poptávající klient je srozuměn s úhradou provize ve výši 1 měsíčního nájmu plus DPH.
Pokud si nemovitost nemůžete prohlédnout osobně, nabízíme Vám také videoprohlídku z pohodlí Vašeho domova v reálném čase přes Messenger, WhatsApp a další komunikační platformy.
Informace
- Přečtěte si informace pro nájemníky
- Nájemné
- 33 000 Kč
- Měsíční poplatky
- 5 000 Kč
- Status nemovitosti
- Volný
- Dostupnost
- ihned
- ID
523135
Specifikace nemovitosti
- Lokalita
- Košíře
- Adresa
- Dispozice
- 1+1
- Koupelny
- 1
- Podlahová plocha
- 38 m²
- Podlaží
- 6
- Orientace
- Jih
- Parkování
- 1x Garážové stání
- Terasa
- 9 m²
- Vybavení
- Klimatizace
- Zařízení
- Zařízeno
- Stav stavby
- Velmi dobrý
- Energetická náročnost
- G
Máte o tuto nemovitost zájem?
Spojte se s námi. Rádi s vámi probereme detaily.

Galerie
Jak vypadá nemovitost a její blízké okolí
Poradíme s výběrem
Bezpečí a jistota
Podpisem nekončíme
Sledování novinek v nabídce

