O nemovitosti

Nově dokončený projekt Viladům Vršní nabízí byt 1+kk v atraktivní lokalitě Praha 8 - KobylisyByt k prodeji o velikosti 52,9 m2 je situován do 4. nadzemního podlaží a orientován na jihozápad. Nový byt sestává ze vstupní chodby, obývacího pokoje s ložnicí a místem pro kuchyňskou linku a koupelny s vanou, toaletou a přípravou pro pračku. Součástí bytu je dále zimní terasa o velikosti 4,8 m2. K bytu je přidělený sklep o velikosti 3,24 m2 a je možné si přikoupit parkovací stání v podzemních podlažích domu. Nový byt 1+kk je ideální pro vlastní bydlení i jako investice.


Viladům Vršní se nachází na pomezí ulic Vršní, Ke Stírce a Nad Šutkou. Bezprostřední okolí projektu nabízí kompletní občanskou vybavenost, která zahrnuje mimo jiné velké množství obchodů a supermarketů, několik mateřských, základních i středních škol, kulturní dům Ládví, divadlo Karla Hackera, koupaliště Stírka nebo Ládví a aquapark Šutka. Milovníky procházek a aktivního odpočinku jistě potěší rozsáhlé přírodní celky Čimický a Ďáblický háj. Projít se můžete k břehům Vltavy, do parku Dlážděnka, podívat se na přírodní památky Jabloňka nebo Okrouhlík.


Výborná dopravní dostupnost je zajištěna tramvajovými a autobusovými linkami a stanicí metra Kobylisy, vše v docházkové vzdálenosti. Do centra se tak dostanete během několika minut. Motoristé zase uvítají snadný sjezd na Pražský okruh.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: C
Patro: 3
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Vršní
Vršní, Praha 8 121 m²
Dostupné ihned
ID: 503723
15 039 000 Kč
Vršní
Vršní, Praha 8 108 m²
Dostupné ihned
ID: 503742
17 250 000 Kč
Pod Havránkou
Pod Havránkou, Praha 8 282 m²
Dostupné ihned
ID: 503783
Info v RK