ID: 523587
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 523587

Nebytový prostor pár kroků od Václavského náměstí

Dispozice:
Velikost: 376m²
Typ nemovitosti: Kanceláře

O nemovitosti

Secesní budova Vodičkova 33 se nachází přímo v srdci hlavního města Prahy, v jedné z nejprestižnějších obchodních lokalit Prahy, pouhých pár kroků od Václavského náměstí. Adresa disponuje veškerou občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností jak autem, tak i veřejnou dopravou. Tramvajová zastávka a zastávka metra A/B - Můstek se nachází do 2 minut chůze.


Nebytový prostor ve druhém podlaží historického domu po kompletní rekonstrukci nabízí širokou možnost využití. Prostory mají vysoké stropy, mohou být členěné nebo přizpůsobené svým vnitřním propojením. Část situovaná do ulice má nádherné zdobné štuky, čtyři prostorné místnosti mají samostatné vstupy z haly a současně mohou být také průchozí. Další část jednotky je orientovaná do klidného vnitrobloku, kde je také část vyčleněná na sociální zázemí. V celém prostoru je vysoký strop a na samotném podlaží je pouze jedna komerční jednotka. Dům je vybavený výtahem a recepcí. V rámci klientských změn je stále možné zvolit povrchy podlah a vybavení sociálního zázemí.

Jednotka má samostatný topný systém a chlazení. Plánované dokončení rekonstrukce je v létě roku 2024.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: D
Patro: 1
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Smetanovo nábřeží
Smetanovo nábřeží, Praha 1 310 m²
Dostupné ihned
ID: 521824
Info v RK
Vodičkova
Vodičkova, Praha 1 135 m²
Dostupné ihned
ID: 523588
Info v RK
Ctiradova 16
Ctiradova, Praha 4 2453 m²
Dostupné ihned
ID: 523648
5 500 000 EUR