ID: 523588
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 523588

Secesní budova po kompletní rekonstrukci

Dispozice:
Velikost: 135m²
Typ nemovitosti: Kanceláře

O nemovitosti

Secesní budova Vodičkova 33 se nachází přímo v srdci hlavního města Prahy, v jedné z nejprestižnějších obchodních lokalit Prahy, pouhých pár kroků od Václavského náměstí. Adresa disponuje veškerou občanskou vybaveností a perfektní dopravní dostupností jak autem, tak i veřejnou dopravou. Tramvajová zastávka a zastávka metra A/B - Můstek se nachází do 2 minut chůze.


Nebytový prostor v posledním podlaží historického domu po kompletní rekonstrukci může sloužit jako například reprezentativní kancelář nebo sídlo společnosti, showroomu případně i privátních praxí. Prostor má tři místnosti orientované do ulice Vodičkova s terasou (24,7 m2) a další část je situována do klidného vnitrobloku, kde i zde je menší terasa (8,3 m2). Prostory mají vysoké stropy a mohou být i jinak členěné nebo propojené. Na konci centrální haly je místo pro sociální zázemí. Dům je vybavený výtahem a recepcí. V rámci klientských změn je stále možné zvolit povrchy podlah a vybavení sociálního zázemí. Jednotka má samostatný topný systém a chlazení. Plánované dokončení rekonstrukce je v létě roku 2024.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: 33 m²
Sklep: Ne
Energetický štítek: D
Patro: 6
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Smetanovo nábřeží
Smetanovo nábřeží, Praha 1 310 m²
Dostupné ihned
ID: 521824
Info v RK
Vodičkova
Vodičkova, Praha 1 376 m²
Dostupné ihned
ID: 523587
Info v RK
Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
28 000 000 Kč