ID: 521934
9 990 000 Kč
9 990 000 Kč
ID: 521934

Byt 2+kk s pracovnou k prodeji

Dispozice: 2+kk
Velikost: 65m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Byt se nachází v secesním domě, který se nachází v širším centru Prahy, na pomezí Dejvic a Bubenče s bohatou občanskou vybaveností. Jedná se o prestižní lokalitu v diplomatické čtvrti s bezprostředním přístupem do centra města i rychlým spojením na pražské letiště. Park Stromovka, Letenské sady nebo Pražský Hrad jsou v pěší vzdálenosti, stejně jako stanice metra Hradčanská a Dejvická. V okolí je velké množství restaurací a kaváren. Jedná se o klidnou a mimořádně bezpečnou lokalitu.


Velkolepý a světlý byt umístěný v prvním patře zrekonstruovaného secesního domu s vysokými stropy a historickými prvky. Jedná se o klasický byt s prostornými místnostmi s orientací na jihozápad a severovýchod, udržovanou společnou zahradou, komorou na patře a sklepem v 1.PP domu. V současné době byt je řešený jako 2kk + samostatná pracovna. Celá koncepce bytu je navržená architektonickým studiem DMAE Architects s důrazem na spolupůsobení klasického stylu s moderních prvky. 


Byt prošel kompletní, náročnou rekonstrukci s důrazem na vysokou kvalitu a zachování historických prvku dle návrhu architekta. Dřevěné dubové parkety nejvyšší kvality, dvoukřídlé interiérové dveře, kompletně vybavená kuchyň se spotřebiči Siemens, vestavěné skříně, designová koupelna. Ohřev vody a vytápění zajišťuje vlastní plynový kotel. Po rekonstrukci byt nebyl obýván a je ihned k nastěhování. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 0
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Českomalínská
Českomalínská, Praha 6 123 m²
Dostupné ihned
ID: 520740
24 000 000 Kč
Lotyšská
Lotyšská , Praha 6 36 m²
Dostupné ihned
ID: 522234
5 790 000 Kč
U Matěje
U Matěje, Praha 6 120 m²
Dostupné ihned
ID: 523147
26 900 000 Kč