ID: 523655
14 250 000 Kč
14 250 000 Kč
ID: 523655

Viladům Řevnice na prodej

Dispozice: 5+1
Velikost: 206m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Pokud si přejete bydlet za Prahou, ale nelíbí se Vám satelitní městečka, Řevnice by pro Vás mohly být pravou volbou. Toto přívětivé městečko mezi Prahou a Berounem nabízí krásné okolí a mnoho možností pro různé životní styly. Na své si přijdou sportovci, pro které jsou ideální cyklostezky a turistické trasy hned u domu, stejně jako nedaleký golf Karlštejn. Řevnické lesní divadlo a nedaleký Karlštejn potěší milovníky kultury. V neposlední řadě je toto místo ideální pro rodiny s dětmi, a to nejen díky místním školám, ale také díky kavárnám, hřištím a dalším místům, kde je možné dětem i rodičům dopřát mnoho společných aktivit.


Viladům v Řevnicích je ukázkou výjimečné architektury, která respektuje své místo a účel. Dvojdům je umístěn mezi vlakovou tratí a mokřadem, díky čemuž je lemován pouze zelení a jeho výhledy nejsou a nebudou ničím blokovány. Nabízená bytová jednotka se skládá ze suterénu s dvougaráží, technickou místností a skladem, který je možné také využít ke zbudování spa. První patro domu je tvořeno slunným obývacím pokojem, kuchyní s balkónem směrem do zahrady, WC, koupelnou a pracovnou, kterou je také možné propojit s kuchyní a přetvořit v jídelnu. Druhé patro nabízí dva dětské pokoje s vysokými stropy, ideálními pro zbudování patra na spaní, další koupelnu a WC a hlavní ložnici s vlastní koupelnou a možností zbudování dostatku úložných prostor.


V moderním designu tohoto domu nedošlo ke kompromisům. V obytných místnostech jsou dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním, v koupelnách kvalitní keramika Laufen, chromové otopné žebříky, kvalitní dlažba Rako. V suterénu domu jsou radiátory a při zajištění elektrického příkonu bylo počítáno s možností zapojení sauny. Pro příjemné pobývání domu v zimě je instalováno čerpadlo pro automatickou výměnu vzduchu i během zimních měsíců. Dům je velmi slunný a v místnostech jsou velká okna s trojsklem. V obytných místnostech na jižní a západní straně je možné si slunce odstínit elektricky ovládanými předokenními žaluziemi.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: 9 m²
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 389 m²
Patro: 2
Energetický štítek: B

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Pollina
Pollina, Pollina 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 103 m²
Dostupné ihned
ID: 500061
Info v RK
Nad Šárkou
Nad Šárkou, Praha 6 800 m²
Dostupné ihned
ID: 502284
Info v RK