ID: 524454
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 524454

Mezonetový byt 4+kk se střešní terasou

Dispozice: 4+kk
Velikost: 230m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Dům stojí na rohu ulic U Rajské zahrady a Vlkova v místě, kde ulice začíná stoupat od Vysoké školy ekonomické podél parku Rajská zahrada nahoru na vinohradský kopec, až k Riegrovým sadům. V místě je v pěších vzdálenostech dostupná veškerá infrastruktura městského centra.


U tohoto mimořádného bytu lze nalézt vše, co si hledající zákazník často jen představuje a v co tajně doufá. Prostorný interiér s fantastickými výhledy, velká venkovní terasa, která výhledy ještě podtrhává, vše doplněno pohodlnou garáží s možností parkování více vozů. To vše umístěno vedle historického centra Prahy. Interiér s rozlohou 230 m2 je řešen jako dvoupodlažní mezonet. Vstupní úroveň je částečně navržena jako velký otevřený prostor spojující funkce obývacího pokoje, kuchyně a jídelny. Jídelna je umístěna do nárožní věže domu, odkud jsou originálními okny zprostředkovány nevšední výhledy na město. Na centrální prostor navazují již intimnější části bytu - pracovna, ložnice s balkónem a dvě koupelny. Z obývacího pokoje vede schodiště do mezonetového patra, kde je umístěna druhá ložnice opět s navazujícím balkonem a vlastní prostornou koupelnou. Z chodby dále pokračujeme schodištěm na střešní terasu, kde je dostatek prostoru na umístění velkého sezení, grilu a rostlin. Výhledy z terasy jsou uchvacující v kterémkoliv směru. Na jedné straně přehlížíme celé centrum s Pražským hradem v pozadí, na druhé pod námi rozložené ulice Žižkova, fotbalové hřiště Viktorky, vše na pozadí Vítkova vrchu. Garáž je přístupná přímo vjezdem z ulice a při své rozloze 60 m2 pojme pohodlně dva vozy libovolného rozměru, zároveň zbývá dostatek místa pro skladování všeho nezbytného i motorek a kol. Vstup do domu je bohatě dekorovaný historickými štuky, společné prostory domu jsou průběžně udržované a reprezentativní.  


Velká kuchyňská linka se spotřebiči Miele. Dřevěné masivní podlahy, plynový kotel, klimatizace a alarm. Množství vestavěného nábytku: šatní skříně v chodbách, šatní skříně v ložnicích, knihovna. Koupelny s nadčasově zvoleným designem osazené kvalitní sanitou. Podlahové vytápění v koupelnách, v obytných místnostech nástěnné jednotky. Velkoformátová hliníková střešní okna. Na terasách a balkonech dřevěná podlaha z tropického dřeva.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: 25 m²
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 5
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Zvěřinova
Zvěřinova, Praha 3 61 m²
prodáno
ID: 521892
8 300 000 Kč
Olgy Havlové
Olgy Havlové, Praha 3 100 m²
Dostupné ihned
ID: 524003
15 980 000 Kč
Lucemburská
Lucemburská, Praha 3 44 m²
Dostupné ihned
ID: 525036
11 990 000 Kč