O nemovitosti

Unikátní mezonetový byt 2+kk s velkoryse otevřenou dispozicí o podlahové ploše 125 m2 byl přestavěn podle architektonického návrhu designového studia v roce 2017. Architekti otevřeli prostor jak do výšky, tak do šířky a prostor sjednotili použitými luxusními materiály a neotřelým řešením. Vše podtrhuje promyšlené nasvícení jednotlivých zón bytu, luxusní nábytek a solitérní umělecké předměty. Praktickou část tvoří kompletně luxusně vybavená kuchyně, moderní koupelna, komora a místnost pro domácí práce. V patře pak ložnice a šatna.


Dřevěná podlaha, spotřebiče Miele, klimatizace, zabezpečení bytu.


Byt se nachází v jedné z nejkrásnějších a nejtajemnějších částí historické Prahy, a to v malebném zákoutí na okraji Stínadel. Pařížská ulice je v dosahu 3 minut chůze, v okolí řada známých obchodů, restaurací i památek a muzeí. Relaxovat či sportovat je možné při procházkách u řeky nebo v nedalekých Letenských sadech.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 4
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

V Kolkovně
V Kolkovně, Praha 1 204 m²
Dostupné ihned
ID: 503312
59 000 000 Kč
Ostrovní
Ostrovní, Praha 1 91 m²
Dostupné ihned
ID: 503737
15 600 000 Kč
Černá
Černá, Praha 1 229 m²
prodáno
ID: 503806
Info v RK