ID: 521824
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 521824

Výjimečný komerční prostor s výhledem na Vltavu, Praha 1

Dispozice:
Velikost: 310m²
Typ nemovitosti: Kanceláře

O nemovitosti

Výjimečný komerční prostor k prodeji či pronájmu v exkluzivní lokalitě Prahy 1 – Staré Město o celkové výměře 309,5 m², z čehož 186 m² je v 1. NP se vstupem z ulice + 123,5 m² v 1. PP.


Komerční prostory se nachází v nově zrekonstruované luxusní rezidenci ve staré zástavbě Smetanova nábřeží. Prostor je ideální pro provozování kavárny, vinárny, luxusní designové prodejny, showroomu, nebo kanceláří. Rekonstrukce prostor byla provedena ve vysokém standardu do stavu white walls. V prostoru jsou udělány rozvody všech sítí, příprava na klimatizaci, ventilaci a topení.


Lokalita, v níž se prostory nachází je naprosto výjimečná; v samém centru města, na Smetanově nábřeží (nároží ulic Betlémská a Divadelní), cca 400 metrů od Karlova mostu, s krásným výhledem na Vltavu a Pražský hrad. V bezprostřední blízkosti domu je celá řada významných kulturních památek, které zaručují celoroční přísun klientely.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 0
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Vodičkova
Vodičkova, Praha 1 376 m²
Dostupné ihned
ID: 523587
Info v RK
Vodičkova
Vodičkova, Praha 1 135 m²
Dostupné ihned
ID: 523588
Info v RK
Bedřichov
Okružní, Špindlerův Mlýn 880 m²
Dostupné ihned
ID: 503838
Info v RK