ID: 521898
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 521898

Vila se zahradou a bazénem, Praha 5 - Velká Chuchle

Dispozice: 12+1
Velikost: 720m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Vila 12+1 s výhledem do zeleně přilehlých kopců a širokého okolí Velké Chuchle stejně jako na Prahu, nabízí absolutní soukromí a ochranu majitele v kondominiu 6 privátních vil s vlastní příjezdovou cestou, chráněnou vjezdovou branou a ostrahou.  


Dům jehož hlavní doménou je reprezentativní obývací pokoj spojený s jídelnou a moderní kuchyní, jehož strop dosahuje výšky 7 m a výhledy z velkoformátových oken jsou orientovány do zahrady a na vzdálené panorama Prahy, dále 8 ložnic , 6 koupelen, pracovna, herna pro děti a malý byt pro případnou chůvu s vlastním vchodem, garáž pro parkování 5-8 vozů, fitness, venkovní bazén se slanou vodou, vinný sklípek, příprava na saunu atd. zajišťuje majitelům vysoký komfort bydlení a orientace domu do zahrady skutečný pocit soukromí. Vilu je možno koncipovat jako dvougenerační dům a rozdělit na dvě samostatné jednotky 8+kk a 3+kk.


Technicky je dům vybaven tepelným čerpadlem se třemi samostatnými okruhy, topení je podlahové, dům má přípravu na možnou instalaci solárních panelů, přípojku plynu (nevyužívá se), vlastní vrtanou studnu a retenční nádrž na dešťovou vodu. Tímto vybavením se dům stává energeticky málo náročným a splňuje tak požadavky současného způsobu bydlení.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: 256 m²
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 2276 m²
Patro: 2
Energetický štítek: B

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Na Loužku
Na Loužku, Praha 5 291 m²
Dostupné ihned
ID: 503623
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 103 m²
Dostupné ihned
ID: 500061
Info v RK