Pod Zámkem

Statenice
ID: 524064
13 000 000 Kč

Pod Zámkem

Statenice
13 000 000 Kč
ID: 524064

Rodinný dům 4+kk s terasami na prodej

Dispozice: 4+kk
Velikost: 145m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Moderní nekonvenční dům 4+kk se třemi terasami, krásnou, profesionálně vysázenou zahradou a soukromým vstupem do ovocného sadu “Parádnice”. Jedná se o novostavbu využívající originálním konstrukční řešení, kombinaci dřevostavby a kontejnerů. Dům byl zkolaudován v roce 2021.

K vlastnictví domu a pozemku náleží navíc další, samostaně ležící pozemek na protilehlé straně ulice, na kterém stojí moderní modulový Freedomek, v současné době využívaný jako atelier a dvě krytá venkovní parkovací stání. Parkovací plochu lze rozšířit až na 5 parkovacích míst.

Do domu se vstupuje z ulice Pod Zámkem v úrovni 2.NP přes pěší lávku. Horní patro sestává z prostorné haly s velkým kulatým oknem, ložnice s výstupem na terasu a z koupelny s vanou a oknem. Po schodišti dolů sestoupíme do 1.NP,  které je na úrovni zahrady. Zde se nachází obývací pokoj, zimní zahrada, částečne oddělená kuchyně, dvě menší ložnice, koupelna a technická místnost. Výstup na terasu volně pokračuje do krásné zahrady navržené zahradním architektem. Zahrada sousedí s obecním 4 hektarovým sadem zvaným Parádnice, kde je nově vysázeno 50 ovocných stromů s možností sklizně k vlastní spotřebě zdarma. Dům má samostatnou přípojku vody a elektro. Kanalizační přípojky jsou připraveny k zapojení na pozemku. Momentálně je odpad řešený jímkou, která se vyváží 1 x za 2 měsíce. Dům je celoročně obyvatelný a v některých drobných stavebních detailech je nedokončený (lišty, malování, povrchy stropů).


Kuchyňská linka se spotřebiči, podlahy jsou řešené v kombinaci plovoucí podlahy a vinyl, ve vstupním prostoru na terasu je vyhřívaná dlažba. Vytápění tepelným čerpadlem DAIKON a elektrickými zrdcadlovými radiatory.


Obec Statenice v okrese Praha-západ má výhodné umístění v blízkostí městské části Prahy 6 a přímé autobusové spojení na stanici metra Bořislavka. V rychlém dosahu autem je anglická mateřská škola ve Statenicích, státní škola a školka v Tuchoměřicích i mezinárodní prestižní škola ISP v Praze 6 - Nebušicích. Místo má také výhodnou polohu při cestách na letiště, kam ze Statenic jezdí přímý autobus. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : kryté venkovní stání
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 539 m²
Patro: 2
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Pollina
Pollina, Pollina 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 103 m²
Dostupné ihned
ID: 500061
Info v RK
Hellichova
Hellichova, Praha 1 322 m²
Dostupné ihned
ID: 503128
Info v RK