O nemovitosti

Klasický činžovní dům se nachází v lokalitě Strašnic s pěší dostupností na stanici metra Strašnická. Místo nabízí příjemné zázemí služeb na nedalekém Kubánském náměstí, pohodlnou návštěvu krytého plaveckého bazénu Slávie a dalších sportovišť v okolí. Poloha domu je také zajímavá z hlediska výhledů jak směrem do ulice, tak do klidného vnitrobloku se zelení. Ulice Pod Rapidem je v této části široká a navazuje na menší park a velmi blízko domu je stanice tramvaje.


Byt 4+1 k prodeji se nachází ve druhém podlaží, je světlý, s orientací oken na východ a západ. Dům je ve velmi dobrém stavu, má opravené společné prostory a pouze dva byty na podlaží. Samotný prostor bytu byl rekonstruovaný v roce 2008 se záměrem zachování stylu architektury domu.


Centrální hala bytu umožňuje vstup do všech místností samostatně. Prostorný obývací pokoj je současně spojený dvoukřídlými dveřmi s velkou kuchyní a jídelnou. Do vnitrobloku jsou situované dva velké pokoje a třetí pokoj o velikosti 7,8 m2. Koupelna je vybavena vanou, umyvadlem, toaleta je samostatná s bidetovou sprškou. Majitel má k využití velký sklep o velikosti 16 m2 s denním světlem ve sníženém přízemí domu. Zajímavostí je plocha vnitrobloku, která má charakter sadu a také možnost zahrádek k pěstování zeleniny.


Masivní dřevěné parkety, podlahové vytápění v hale bytu, plastová okna, samostatný plynový kotel.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 1
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Korunní
Korunní, Praha 10 122 m²
Dostupné ihned
ID: 503443
19 900 000 Kč
Černokostelecká
Černokostelecká, Praha 10 40 m²
Dostupné ihned
ID: 523474
5 108 300 Kč
Na Zájezdu
Na zájezdu, Praha 10 150 m²
rezervace
ID: 523476
24 900 000 Kč