Pod Koláčovem

Roztoky
ID: 503833
Cena: Info v RK

Pod Koláčovem

Roztoky
Cena: Info v RK
ID: 503833

Unikátní rodinná vila 7+1 v Roztokách u Prahy

Dispozice: 7+1
Velikost: 704m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Nabízíme Vám unikátní rodinnou vilu 7+1 v Roztokách u Prahy, která byla řadou časopisů označena za jeden z nejlepších rodinných domů v České republice.


Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností a infrastrukturou, včetně mateřské a základní školy, je zde řada obchodů a restaurací. V blízkosti se nachází mezinárodní škola Riverside a 15 min jízdy autem také mezinárodní americká škola ISP.


Zadáním Ing. architekta Ivo Švábenského bylo zhodnotit všechny výhody daného místa a užitím přírodních materiálů harmonicky splynout s přírodním prostředím. Díky terénnímu výškovému rozdílu má dům ze severní přístupové a příjezdové strany tři podlaží, z jižní strany jsou viditelná podlaží dvě. Slunná část pozemku s krásnou pobytovou zahradou se spoustou okrasných dřevin a ovocných stromů se nachází v horní části pozemku. Na této slunné straně je ze zahrady přístup k bazénu a relaxační části domu přes otevřenou a krytou terasu s venkovním krbem. 


Na severní příjezdové straně se v přízemí a zároveň technickém zázemí domu nachází garáž se třemi parkovacími místy, prádelna, vinotéka, dílna, kotelna, technická místnost pro bazén, sklad pro zahradní potřeby či potraviny, několik víceúčelových úložných prostor, sociální zázemí pro personál. Nespornou výhodou rozlehlého domu je prádelní šachta a servisní výtah k odbavování nákupů a potravin.


Na úrovní vstupu dům disponuje prostornou vstupní halou s navazující šatnou a dále plynule přechází ve schodišťovou halu, která elegantně dominuje a zároveň provzdušňuje tento centrální prostor. Ve stejném patře se nachází prosluněný a prosvětlený obývací pokoj s krbem, vstupem do zahrady a průhledy na jižní i severní stranu domu a zeleň zahrad. Na tomto patře je také moderní vybavená kuchyně s prostornou jídelnou a útulná pracovna. Dále pak posilovna a v ní umístěná sauna. Z posilovny vede vchod do samostatného přístavku s bazénem, který celoplošným prosklením volně splývá s okolní zelení a užívá si nádherných výhledů.


Třetí patro je čistě soukromé a nachází se zde celkem 5 ložnic. Hlavní ložnice má k dispozici dvě koupelny se sprchou a vanou, šatnu, krb a prostorný balkon. Každá další ložnice má svou vlastní koupelnu se sprchou.


V celém domě je podlahové topení. Nábytek je od luxusních značek – Nino Galimberti, De sede, Caroti, Aster Cucine, Hulsta, La Fablier, Bodema, Rolf Benz a další. Vybavení domu je zahrnuto v ceně.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 2838 m²
Patro: 2
Energetický štítek: D

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
31 500 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč
Lékořicová DD3 84
Lékořicová, Květnice 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500503
13 250 000 Kč