ID: 503193
41 900 000 Kč
41 900 000 Kč
ID: 503193

Velkometrážní byt s výhledem do zeleně

Dispozice: 4+kk
Velikost: 211m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Nový byt k prodeji je součástí nového developerského projektu Hřebenky. Oblast Hřebenky v Praze 5 leží na slunném jižním svahu a patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v hlavním městě. Ulice Na Hřebenkách bezesporu splňuje adresu širšího centra s krátkým dojezdem do středu Prahy. V blízkosti rezidence Hřebenky najdete dostatek jedinečných a atraktivních míst pro sportovní vyžití a volnočasové aktivity včetně Ladronky a Petřínských sadů. Krátkou procházkou lze dojít k Pohořelci nebo navštívit historický areál Pražského hradu. Praktické je i sousedství s Prahou 6, ve které se nachází několik prestižních mezinárodních škol a snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Plzeň nebo Karlovy Vary.


Nový byt 4+kk v předposledním patře nabízí unikátních 212 m2 na jednom podlaží nového moderního domu v prestižní lokalitě Hřebenky. Hlavní velkorysá obytná část je situována na jih a skládá se z části pro kuchyň, jídelnu a obývací pokoj se vstupem na terasu. Z obývacího pokoje je nádherný a ničím nerušený výhled na protější svah se zelení. Dispozice bytu nabízí čtyři samostatné pokoje, tři koupelny a dostatečné provozní zázemí. K bytu náleží 2 garážová stání a sklep. Majitelům domu je k dispozici 24 hod. služba recepce.


Interiér bytu je dokončený ve vysokém standardu (velkoformátové obklady a kvalitní dubové podlahy), včetně plně zařízené kuchyně. Byt má podlahové topení, klimatizaci a okna s předokenními žaluziemi. Budova je vybavena hliníkovými okny s termoizolačními trojskly a bezpečnostními vstupními ocelovými dveřmi.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 26 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: B
Patro: 5
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Malátova
Malátova, Praha 5 146 m²
Dostupné ihned
ID: 502285
26 900 000 Kč
Malátova
Malátova, Praha 5 193 m²
Dostupné ihned
ID: 502294
29 500 000 Kč
Na Hřebenkách
Na Hřebenkách, Praha 5 232 m²
Dostupné ihned
ID: 503439
Info v RK