ID: 503739
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 503739

Luxusní penthouse k prodeji

Dispozice: 6+kk
Velikost: 294m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Bytový dům je postaven nad ulicí Na Hřebenkách v jižním svahu strahovského kopce, v klidném sousedství okolních vil a rodinných a bytových domů. Jedná se o zavedenou prestižní adresu s kompletní občanskou vybaveností. Zastávky MHD jsou k dispozici v pěší vzdálenosti. Komerční centrum Anděl do 5 minut vozem. Centrum města dostupné do 15 minut, letiště do 20 minut vozem.


Tento mimořádný penthouse nabídne svému majiteli veškerý komfort, který nejnáročnější zájemci od svého bydlení požadují. Vnitřní užitnou plochu bezmála 300 m2 uspořádanou do dispozice 6+kk doplňují celkem tři venkovní terasy s plochou celkem 144 m2. Součástí horní z teras je soukromý venkovní bazén s protiproudem a rozměrem 2,5 x 6 m. Vnitřní prostor je řešen jako dvoupodlažní mezonet, kde v první úrovni se za vstupní halou rozkládá obývací pokoj s kuchyní s rozměrem 83 m2 a navazující terasou (72 m2).


Tento ústřední prostor bytu vyniká nejen svým stropem, který s výškou dvou pater jakoby uniká z pohledu návštěvníka, ale především obrovskými okny s jižní orientací a s otevřeným panoramatickým výhledem do protilehlého zalesněného svahu i na vzdálený městský horizont. V první úrovni jsou dále přístupné dva pokoje nyní organizované jako pracovna a ložnice s vlastním příslušenstvím a také další technické a servisní místnosti bytu. Na pracovnu navazuje zadní terasa, zcela skrytá před jakýmkoliv pohledem zvenčí, poskytující tak svému uživateli naprosté soukromí a klid. Tuto zadní část bytu je zároveň možné používat jako samostatný menší apartmán.


Do druhé úrovně mezonetu se dostaneme z obývacího pokoje po efektním zavěšeném schodišti a nalezneme zde druhou obytnou část s knihovnou a domácím kinem a dvě soukromé zóny, každá s ložnicí a pohodlnou koupelnou. Je odsud také přístupná horní terasa s již zmíněným bazénem.


Samostatným příběhem se stává interiérový design bytu. Ten vznikl jako zcela autorské dílo architekta celého bytového domu ing. Arch. Radana Hubičky, který dostal od majitele bytu volnou ruku pro realizaci věci a navrhl zde tedy silný design koncept zahrnující veškeré zařízení, materiálové a barevné provedení i osvětlení, a to za použití nejlepších dostupných materiálů s nediskutovatelným řemeslným zpracováním. Finální provedení (a možná i příběh sám) odkazuje na slavný Tugendhat, zjevně objekt úcty a obdivu majitele i architekta.


Samotný bytový dům nezůstává za bytem pozadu. Rezidenti mají k dispozici rozsáhlé množství služeb. V suterénu je k dispozici bazén, sauna, pára, výborně vybavená posilovna, kurt na squash a místnost na stolní tenis24 hod recepce je samozřejmostí. K bytu patří dvě velká parkovací stání a dva sklepy. Ve výsledku se jedná o zcela unikátní nemovitost nemající na pražském rezidenčním trhu srovnání.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 144 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 4
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Malátova
Malátova, Praha 5 146 m²
Dostupné ihned
ID: 502285
26 900 000 Kč
Malátova
Malátova, Praha 5 193 m²
Dostupné ihned
ID: 502294
29 500 000 Kč
Na Hřebenkách
Na Hřebenkách, Praha 5 209 m²
Dostupné ihned
ID: 503193
41 500 000 Kč