O nemovitosti

Atriový byt 4+kk se nachází v komorním projektu Azalea v Hrdlořezech na Praze 9, které se v posledních letech staly oblíbenou rezidenční oblastí. Tato čtvrť si stále zachovává venkovský ráz, ačkoli je od centra vzdálena pouhých sedm kilometrů. Azalea Projekt s 25 bytovými jednotkami je unikátně zasazen do přírody, pozemky tohoto rezidenčního bydlení leží na okraji lesa, exkluzivita a soukromí této polohy je tudíž zaručena. Domy jsou posazeny na nejvyšším místě v okolí a osluněný jižní svah vytváří ideální světelné podmínky. Celý areál je oplocen a nabízí tak bezpečný prostor vám i vašim dětem.


Byt 4+kk k prodeji se samostatným vchodem je koncipován ve tvaru písmene L, s atriovou terasou, vstupem do zahrady, a dává tak pocit absolutního soukromí. Spodní část bytu tvoří parking pro dva vozy a velký 21 m2 skladový prostor, který se dá využít jako pracovna nebo tělocvična. Přes privátní vstup z garáže se dostanete do horní obytné části. Dispozice kromě hlavní ložnice s vlastní koupelnou nabízí i další dvě ložnice se samostatnou druhou koupelnou, samostatnou toaletu, komoru a prádelnu.


Dominantou bytu je obývací pokoj s velkoformátovými okny s výhledem do zeleně a plně vybaveným kuchyňským koutem v nadčasovém designu. Z obývacího pokoje stejně jako ze všech ložnic je přímý vstup na atrium- terasu, přímo navazující na soukromou zahradu.


Byt je vybaven velkoformátovými, hliníkovými okny, dřevěnými podlahami, designovou kuchyňskou linkou. Ve všech pokojích jsou zabudované šatní skříně na míru. Vytápění a ohřev teplé vody zajišťuje vlastní plynový kotel.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: 47 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 0
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Za Krejcárkem
Za Krejcárkem, Praha 9 81 m²
Dostupné ihned
ID: 522869
16 890 000 Kč
Herlíkovická
Herlíkovická, Praha 9 112 m²
Dostupné ihned
ID: 523475
11 990 000 Kč
Jadranski Put
Jadranski Put, Zavala Peninsula 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500045
1 100 000 EUR