ID: 524062
Prodáno
Prodáno
ID: 524062

Byt 2+kk s balkónem na prodej

Dispozice: 2+kk
Velikost: 50m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Byt je součástí rezidenčního komplexu Zahálka postaveného u golfového hřiště Golf & Country Hodkovičky na pravém břehu Vltavy. Místo je atraktivní právě pro bohaté možnosti volnočasového vyžití. Je zde již zmíněné golfové hřiště, areál Hamr Braník, areál Rosmarina a podél řeky vedoucí oblíbená cyklostezka. Místo je zároveň velmi dobře dopravně obslouženo. U areálu jsou umístěny zastávky MHD Belárie s přímým spojem na metro a centrum města. 


Pohodlné a prakticky vyřešené 2+kk s rozměrnými místnostmi a nerušeným výhledem přes sousední golfové hřiště do dalekého okolí. Právě panoramatický výhled na Prahu s Vyšehradem v pozadí je principiální výhodou tohoto bytu a umocňuje pocit soukromí jak v interiéru tak na terase, která na obývací pokoj i ložnici navazuje. K bytu přísluší jedno parkovací stání a na něj navazující sklep v suterénu domu. Společné prostory nabízejí pohodlné lobby s posezením. Okolí domu je dokončeno v parkové úpravě a vybaveno množstvím originálních doplňků, jako jsou houpací sítě, sochy, grily nebo vybavené dětské hřiště.


Dřevěné plovoucí podlahy. Hladké bílé interiérové dveře. Kuchyňská linka s kompletní sadou spotřebičů. Koupelny osazeny kvalitní sanitou. Bezpečnostní vstupní dveře. Centrální rekuperace vzduchu.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: 12 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: B
Patro: 5
Status nemovitosti: prodáno

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Milevská
Milevská, Praha 4 137 m²
Dostupné ihned
ID: 503132
Info v RK
Nad Lesem
Nad Lesem, Praha 4 155 m²
Dostupné ihned
ID: 523888
24 950 000 Kč
Nové Modřany
Zlochova, Praha 4 83 m²
Dostupné ihned
ID: 525402
10 925 317 Kč