ID: 525856
16 490 000 Kč
16 490 000 Kč
ID: 525856

Rodinný dům 7+2 na prodej

Dispozice: 7+2
Velikost: 259m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Dům v Lesní ulici je ideální pro ty, kteří chtějí žít Praze na dosah, ale doma si chtějí užívat přírody, klidu a vesnického kouzla. Dům má mnoho půvabných tradičních prvků, ale také dostatek prostoru pro plnění všech Vašich přání – ať už sklep s dílnou, útulnou krytou zahradní terasu se zděným krbem, prostornou garáž a 7 velkých pokojů pro celou rodinu. Bonusem je slunná vzrostlá zahrada s ovocnými stromy. Srdcem domova je obývací pokoj s krbem na dřevo a navazující kuchyň s výhledem do zahrady. V domě je také dostatek úložných prostor, šatna v zádveří a několik komor pro vše potřebné. Dispozice domu umožňuje využívat jako dvougenerační, v patře je malá kuchyň.


Dům je vybaven plynovým kotlem, který doplňuje možnost topení v krbu. Díky tomu má dům velmi nízké náklady na spotřebu. Kvalitní místní voda navíc prochází vlastní čističkou, umístěnou v suterénu. Na zahradě je dále velká kůlna pro uložení všech věcí a vyhřívaný psí kotec, dále studna s pitnou vodou, která může být používána jako záložní zdroj vody. Bezstarostný spánek zajišťují bezpečnostní předokenní žaluzie, bezpečnostní dveře a alarm v celém domě. Velkou výhodou je kromě garáže také 5 parkovacích míst na dlážděném prostoru před domem.


Úhonice jsou vzdáleny 15 minut od Prahy a mají charakter správné středočeské vesnice. Je zde státní, soukromá i česko-anglická mateřská škola a státní základní škola, fotbalové hřiště, několik restaurací, kavárna, komunitní zahrada a obchody s potravinami. Další služby jsou dostupné v 5 minut vzdálené Rudné a Drahelčicích. Zcela výjimečná je ale poloha samotného domu v Lesní ulici, zcela na kraji zástavby, s výhledem do krajiny a krátkou procházkou vzdálena od lesa. V lese pak už probíhají cyklostezky a turistické trasy, které vedou k Berounce a na Karlštejn. Na tomto místě si tedy najdou svou oázu klidu všichni, kdo po ní touží.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 882 m²
Patro: 2
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
31 500 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč
Akátová
Akátová, Horoměřice 310 m²
prodáno
ID: 500191
17 500 000 Kč