Kutnohorské Zahrady

Malín
ID: 931
Cena: Info v RK

Kutnohorské Zahrady

Malín
Info v RK
ID: 931

Komorní rezidenční projekt Kutnohorské zahrady nabízí 22 zděných nízkoenergetických ekodomů s vlastním parkováním, zahrádkou a terasou

Dispozice (od-do): 5+kk - 5+kk
Energetický štítek: B
Dokončení: léto 2024
Web projektu: http://www.kutnohorskezahrady.cz

O projektu

Ekodomy o velikosti 112,8 a 118,6 m2 jsou vybaveny fotovoltaickými panely, podlahovým vytápěním a chlazením. Zabudovaná rekuperační jednotka zajišťuje ohřev vzduchu nebo vody. Nízkoenergetická novostavba s kvalitním zateplením zajišťuje minimální úniky tepla a vy nemusíte v chladnějších měsících zbytečně přitápět. Díky tepelnému čerpadlu platíte za energii až o 80 % méně a šetříte přírodu. Splňte si sen o bydlení 21. století a začněte psát svůj kutnohorský příběh.


Kutnohorské zahrady se nacházejí v docházkové vzdálenosti od centra Kutné Hory. Pulsující město plné festivalů, výstav, koncertů, restaurací a kaváren je jako stvořené pro váš život. Mateřské školy, 5 základních škol, 4 střední a 1 vyšší odborná se postarají o excelentní vzdělání vašich dětí. Nadstandard doplňuje plavecký i zimní stadion, tenisové kurty, druhá nejdelší bobová a motokárová dráha v Evropě, řada dětských hřišť, parků a mnoho dalšího.


Do centra Kutné Hory můžete jít klidnou procházkou nebo využijte MHD. Na vlakové nádraží dojdete za 10 minut a síť vlaků vás spojí s každým místem v Česku. Do Prahy je to pouhých 50 minut vlakem, podobně jako autem po D11.


Když vám bude Kutná Hora malá, nasedněte na kolo a poznávejte více než 40 cyklotras v okolí. Ochutnávejte místní produkty a užívejte si atmosféru kraje stříbra, vína a lidí se srdcem na dlani. Pro milovníky přírodního koupání je nedaleko Velký rybník s průzračnou vodou, kde v tichu rozbřesku berou ty nejlepší ryby. Nebo se nechte vznést do oblak a vyzkoušejte výletní lety, které pořádá aeroklub Kolín.

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Nabídka bytů (0)

ID Patro Dispozice Velikost Balkon/ terasa Zahrada/ Předzah. Cena
včetně DPH
Status Půdorys Poptávka

Ceny včetně DPH jsou kalkulovány s aktuálně platnou sazbou DPH ve výši 15%.

Mapa lokality

Mohlo by vás zajímat

Malátova - luxusní byty Praha 5
Malátova, Praha 5 od 146 m²
Ihned k nastěhování
ID: 22
od 26 900 000 Kč
Hřebenky
Na Hřebenkách, Praha 5 od m²
Ihned k nastěhování
ID: 24
od 0 Kč
Bydlení Jinočany - rodinné domy
Emy Destinové, Jinočany od m²
Dostupné podzim 2024
ID: 53
od 0 Kč