O nemovitosti

Byt se nachází v klidné rezidenční části Prahy 3, na rozhraní Žižkova a Vinohrad. Blízkost Riegrových sadů či náměstí Jiřího z Poděbrad řadí tuto lokalitu mezi velmi oblíbené. V bezprostředním okolí je veškerá občanská vybavenost, jako obchody, školy, restaurace apod. Skvělá dopravní dostupnost je zajištěna ze zastávky tramvaje Seifertova. Oblíbené farmářské trhy, velké množství kaváren, restaurací, či procházka v okolních parcích, řadí tuto lokalitu mezi jednu z nejoblíbenějších v Praze.


Byt v 5.NP vznikl v roce 2018 a je řešen jako velmi příjemné, praktické a světlé 1+kk s balkonem. Okna jsou dřevěná, stejně tak dveře a podlaha. Byt je možno využít jak k vlastnímu bydlení, tak i k pronájmu. 


Byt je vybaven kuchyňskou linkou včetně všech spotřebičů a praktickými skříněmi v předsíni. Vytápění i teplou vodu zajišťuje plynová kotelna v domě.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: 3 m²
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 4
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

VITKOVIA CENTRUM
Pod Vítkovem, Praha 3 65 m²
Dostupné ihned
ID: 523913
9 689 278 Kč
VITKOVIA CENTRUM
Pod Vítkovem, Praha 3 54 m²
Dostupné ihned
ID: 523914
9 522 579 Kč
VITKOVIA CENTRUM
Pod Vítkovem, Praha 3 60 m²
Dostupné ihned
ID: 523915
8 860 805 Kč