Karla Majera

Všenory
ID: 523662
12 900 000 Kč

Karla Majera

Všenory
12 900 000 Kč
ID: 523662

Rodinný dům 6+1 na prodej

Dispozice: 6+1
Velikost: 250m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Dům s výhledem na řeku Berounku se nachází v obci Všenory na Praze Západ. Poloha domu vybízí k aktivnímu způsobu života. Aktivity jako koupání, rybaření, procházky lesem a výlety na kole a bruslích po cyklotrase vedoucí z Prahy, přes Karlštejn až do Berouna si zamilujete. Do 5 minut od domu se nachází mateřská i základní škola, obecní úřad a potraviny. V obci najdete sportovní wellness centrum a restauraci s bowlingem. Velkou výhodou je možnost využití vlakové zastávky Všenory, pouhých 7 minut chůze od domu, díky které se dostanete přímou linkou do centra Prahy za 30 minut. Sousední obce Dobřichovice a Černošice s bohatou občanskou vybaveností dělají z místa vyhledávanou lokalitu pro život.


Nemovitost o dispozici 6+1 o podlahové ploše 250 m2 nabídne novým majitelům možnost rekreačního nebo rodinného bydlení s výhledem do údolí řeky Berounky. Dům s železobetonovou konstrukcí je postaven na částečně rovinatém pozemku. Velká část zahrady je pak na svažitém pozemku za domem, kde jsou historicky vybudované terénní terasy. Na rovinaté části pozemku stojí architektonicky originální dům. V přízemí domu najdeme technické zázemí, garáž, sklepní prostory a prostor vhodný např. pro vybudování wellness - fitness. Středem domu prochází zděné schodiště. O patro výš najdeme halu, samostatný pokoj, kuchyň se spíží , samostatnou koupelnu a společenskou místnost s velkoformátovými okny s výhledem do krajiny. V nejvyšším patře domu nalezneme 4 ložnice, koupelnu se samostatnou toaletou a balkon s výhledem do údolí. Stavba je zděná s železobetonovou konstrukcí. Střecha a okna jsou původní. Topení a ohřev vody zajištěn plynovým kotlem. Dům je připojen na veškeré sítě (elektřina, voda, kanalizace a plyn). Na pozemku k dispozici pro závlahu zahrady vlastní kopaná studna. Dům je vhodný pro rekonstrukci. Cena nemovitosti k jednání.


Nemovitost je ihned k nastěhování.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: Ano
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 890 m²
Patro: 3
Energetický štítek: -

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
31 500 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč
Lékořicová DD3 84
Lékořicová, Květnice 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500503
13 250 000 Kč