ID: 524139
17 490 000 Kč
17 490 000 Kč
ID: 524139

Staňte se součástí Dejvic

Dispozice: 2+kk
Velikost: 94m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Dejvice jsou jednou z nejatraktivnějších částí Prahy 6. Ulice jsou plné historických budov postavených ve stylu secese a moderní architektury. Místní obyvatelé si dopřávají nejrůznějších restaurací, kaváren, obchodů, divadel a kulturních akcí. Dejvice jsou také domovem Vysokého učení technického a Univerzity Karlovy a sídlem mnoha ambasád. Místo je pro svou občanskou vybavenost oblíbené mezi místními obyvateli. Nabízí vše, co je třeba k tomu, abyste se cítili v centru všeho dění


Byt 2+kk v šestém podlaží historického domu po kompletní rekonstrukci. Byt nabízí obývací část s otevřeným konceptem kuchyně a jídelního stolu s okny orientovanými do klidného vnitrobloku s možností posezení na terase. Ložnice je situovaná na druhé straně bytu s velkými střešními okny s výhledem na okolní střechy domů. V bytě naleznete moderní koupelnu s oddělenou toaletou. O patro výš se nachází prostorná galerie, která má široké možnosti využití. Pokud rádi čtete nebo dlouho pracujete, galerie může být tím správným místem pro knihovnu a pracovní stůl. Díky klidnému prostředí a soukromí můžete snadno najít prostor pro relaxaci a cvičení. Můžete si zde vyhradit svůj vlastní prostor a užít si pocit, že máte chvilku jen sami pro sebe.


Dům prochází citlivou rekonstrukcí, při které se zachovávají secesní detaily jako historické zábradlí, repasované historické vstupní dveře a okna a kdy dochází k obnově původních povrchů ve společných částech domu i dvorní a uliční fasádě. Nově vybudovaný byt bude včetně finálních nášlapných povrchů, dlažby/obkladů, omítek a zařízené koupelny. Pro zvýšení komfortu nových majitelů bude ve vnitrobloku vybudován nový výtah. Rekonstrukce domu vám zajistí, že v následujících desetiletích nebudou nutné žádné zásadní investice.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: 5 m²
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 5
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

K Červenému vrchu
K Červenému vrchu, Praha 6 56 m²
Dostupné ihned
ID: 523829
10 065 685 Kč
Nad hradním vodojemem
Nad hradním vodojemem, Praha 6 144 m²
Dostupné ihned
ID: 524099
Info v RK
Jaselská
Jaselská, Praha 6 122 m²
Dostupné ihned
ID: 524213
23 490 000 Kč