ID: 524213
23 490 000 Kč
23 490 000 Kč
ID: 524213

Stante se součástí Dejvic

Dispozice: 3+kk
Velikost: 122m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Dejvice jsou jednou z nejatraktivnějších částí Prahy 6. Ulice jsou plné historických budov postavených ve stylu secese a moderní architektury. Místní obyvatelé si dopřávají nejrůznějších restaurací, kaváren, obchodů, divadel a kulturních akcí. Dejvice jsou také domovem Vysokého učení technického a Univerzity Karlovy a sídlem mnoha ambasád. Místo je pro svou občanskou vybavenost oblíbené mezi místními obyvateli. Nabízí vše, co je třeba k tomu, abyste se cítili v centru všeho dění. 


Prodej bytu 3+kk v jednom z historických domů v Praze v Dejvicích. Byt se nachází v nově vzniklé residenci Jaselská 33. Tento byt by mohl být tím pravým pro ty, kteří hledají komfort, soukromí a krásné bydlení v centru města. Byt nabízí obývací část s otevřeným konceptem kuchyně a jídelny, kam budete rádi zvát svou rodinu a přátelé. Prostorná a světlá místnost nabízí dostatek místa pro vaše hosty a má také okna orientovaná na východ, která Vám poskytnou povzbuzující ranní slunce a pěkný výhled do ulice. K bytu náleží samostatná koupelna s vanou a dvě ložnice propojené terasou. Větší ložnice má svou vlastní koupelnu. Stává se tak ideálním místem pro rodiče nebo pro vaše hosty. Obě ložnice mají přímý vstup na terasu, kde si můžete odpočinout a užít si soukromí. A pokud toužíte po větší útulnosti, vydáte se o patro výš na prostornou galerii, která může sloužit jako další ložnice nebo pracovna s knihovnou. Díky klidnému prostředí a dostatku soukromí můžete snadno najít prostor pro relaxaci a cvičení. Můžete si zde vyhradit svůj vlastní prostor a užít si pocit, že máte chvilku jen sami pro sebe.

Užijte si pohodlí a soukromí v tomto krásném bytě.


Dům prochází citlivou rekonstrukcí, při které se zachovávají secesní detaily jako historické zábradlí, repasované historické vstupní dveře a okna a kdy dochází k obnově původních povrchů ve společných částech domu i dvorní a uliční fasádě. Nově vybudovaný byt bude včetně finálních nášlapných povrchů, dlažby/obkladů, omítek a zařízené koupelny. Pro zvýšení komfortu nových majitelů bude ve vnitrobloku vybudován nový výtah. Rekonstrukce domu Vám zajistí, že v následujících desetiletích nebudou nutné žádné zásadní investice.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: 21 m²
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 5
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Nad hradním vodojemem
Nad hradním vodojemem, Praha 6 144 m²
Dostupné ihned
ID: 524099
Info v RK
Jaselská
Jaselská, Praha 6 94 m²
Dostupné ihned
ID: 524139
17 490 000 Kč
Sestupná
Sestupná , Praha 6 107 m²
Dostupné ihned
ID: 525450
17 990 000 Kč