Jana Pavelky

Líbeznice
ID: 524057
Cena: Info v RK

Jana Pavelky

Líbeznice
Cena: Info v RK
ID: 524057

Rodinná vila 5+kk na prodej

Dispozice: 5+kk
Velikost: 237m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Nově vznikající rodinná vila 5+kk podle návrhu architekta Lukáše Janouta nabízí 237 m2 užitné plochy nadstandardního bydlení a zahradu s unikátním výhledem do otevřené krajiny. Dům je součástí projektu výstavby dvou rodinných vil tvořících architektonicky ucelený soubor. Soukromá příjezdová cesta zajišťuje budoucím vlastníkům absolutní soukromí.


Půdorys prvního nadzemního podlaží je tvořený velkorysým obývacím pokojem propojeným s kuchyní a jídelnou, ložnicí, prádelnou, šatnou a samostatnou toaletou. Garáží pro dva automobily a technickou místností lze projít přímo do domu.

Druhé nadzemní podlaží objektu je rozděleno na ložnicovou část rodičů a dětí. Oba celky jsou navrženy s vlastními šatnami a koupelnami. Všechny ložnice umožňují svým obyvatelům nerušený výhled do volné krajiny. Terasa ložnicové části je navíc doplněna o extenzivní nepochozí zelenou střechu nad obývacím pokojem. 


Špičkové vybavení domu zahrnuje velkoformátová hliníková okna, stínění venkovními screenovými roletami, automatická garážová vrata, inteligentní elektroinstalace LOXONE, tepelné čerpadlo, podlahové vytápění, vícevrstvé dubové olejované podlahy a další. 


Líbeznice jsou dynamicky rozvíjející obcí na dosah hlavního města Prahy. Obec má díky blízké dálnici D8 vhodnou polohu pro dojíždění do Prahy, ke stanici metra C Letňany je to autem 12 minut. Líbeznice mají výbornou občanskou vybavenost. Je zde mateřská i základní škola a základní umělecká škola s akreditací Erasmus. Zdravotní a zubní středisko, obecní knihovna, pošta a benzínová pumpa. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: 19 m²
Sklep: Ne
Velikost pozemku: 975 m²
Patro: 2
Energetický štítek: B

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
28 000 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč
Konopná DD3 84
Konopná, Květnice 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500503
Info v RK