ID: 528440
4 650 000 Kč
4 650 000 Kč
ID: 528440

Moderní byt 1+kk na prodej

Dispozice: 1+kk
Velikost: 32m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Představujeme atraktivní nabídku moderního bytu 1+kk k prodeji s užitnou plochou 31,8 m², který je součástí nového bytového projektu Bydlení Kbeličky v Praze 9, který svým rezidentům nabízí mimo jiné, také zázemí venkovních sportovišť či dětského hřiště. Projekt byl navržen v nadčasovém designu s důrazem kladeným na ekologické řešení.


Moderní interiér bytu je vytvořen s ohledem na maximální využití prostoru. Je situován ve druhém nadzemním podlaží a sestává se z prostorné vstupní chodby o rozloze 6 m², která nabízí dostatek místa pro úložné prostory. Srdcem bytu je prostorný obývací pokoj o velikosti 20,24 m², který je prakticky spojen s kuchyňským a jídelním koutem. Tento otevřený prostor je navržen tak, aby poskytoval co nejvíce denního světla a zároveň nabízel vzdušný a pohodlný prostor pro váš každodenní život. Koupelna s toaletou o rozloze 5,58 m² je vybavena moderními sanitárními prvky a kvalitními obklady. V suterénu projektu naleznete místnost pro mytí kol a psů, kolárnu a kočárkárnu.


Atraktivní lokalita Prahy 9 - Kbeličky se vyznačuje bohatou přírodou, malebnými lesoparky a cyklostezkami, např. Via Sancta, která vede přímo areálem projektu. V pěší vzdálenosti se nachází stanice metra Letňany a železniční stanice Kbely. Plánovaná nová linka elektrobusu rovněž usnadní každodenní dojíždění. K aktivnímu odpočinku v přírodě lze využít např. Lesopark Letňany, Centrální park Kbely a Klíčovské sady. V blízkosti jsou obchodní centra, restaurace, sportoviště, mateřské i základní školy a lékařská péče, což zajišťuje veškerou občanskou vybavenost.Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ano
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: B
Patro: 1
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Za Krejcárkem
Za Krejcárkem, Praha 9 81 m²
Dostupné ihned
ID: 522869
15 990 000 Kč
Letnian
Tupolevova, Praha 9 68 m²
Dostupné ihned
ID: 527210
9 021 600 Kč
Letnian
Tupolevova, Praha 9 62 m²
Dostupné ihned
ID: 528234
8 002 400 Kč