ID: 522722
27 000 000 Kč
27 000 000 Kč
ID: 522722

Rodinný dům 4+1 se zahradou ve výjimečné lokalitě na prodej

Dispozice: 4+1
Velikost: 246m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Dům je postaven v klidné jednosměrné ulici Huberova, pod vrchem Bíla Hora. Nečekaná zajímavost tohoto místa je zřejmě definována několika faktory, a to klidnou lokalitou s minimální okolní zástavbou tvořenou pouze několika rodinnými domy, množstvím okolní zeleně tvořené především sousední oborou Hvězda a hezkými nerušenými výhledy do širšího okolí právě přes zmíněný park kolem letohrádku nebo na opačnou stranu k nezastavěnému historickému památníku na Bílé hoře. Výsledkem je až vesnický ráz mikrolokality, přitom stále na Praze 6 a v dostupnosti veškeré městské infrastruktury.


Jedná se o polovinu dvojdomu původně z meziválečných let, která prošla nedávno kompletní rekonstrukcí. Dům obsahuje vnitřní dispozici 4+1 se suterén rozmístěnou do třech nadzemních podlaží a jednoho podlaží podzemního. V úrovni 1. NP se nachází vstup ze zahrady, za kterým je rozložen obývací pokoj s francouzským oknem orientovaným na jih do zahrady a samostatná kuchyň a jídelna. V prvním patře nalezneme dvě ložnice, každá propojena s vlastní koupelnou. Celé 2. NP je koncipováno jako rodičovské. Nachází se zde velká ložnice o rozměru 40 m2, koupelna a šatna. Ložnice v tomto patře je vzhledem k chodbě umístěna tak, že ji lze případně rozdělit na dvě samostatné místnosti s vlastními stupy z chodby, přičemž zůstane zachován dostatečný velikostní komfort všech místností. Suterén domu je využíván jako technicko-skladovací zázemí objektu a je zde umístěna vnitřní garáž. Druhé parkovací stání je vybudováno jako vnější, kryté pergolou a umístěné vedle vjezdu do garáže. Zahrada je řešena pouze jako zelený trávník, avšak je po celém svém obvodu plně osázena živým plotem s výškou zamezující pohledu ze sousedních zahrad. Na kraji terasy přiléhající k domu jsou připraveny inženýrské sítě pro budoucí instalaci bazénu.


Kuchyňská linka s kompletní sadou spotřebičů. Dobové parketové podlahy. Množství vestavěných skříní v chodbách, ložnicích, šatně i suterénu. Plynový kotel.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : kryté venkovní stání
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 430 m²
Patro: 3
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
31 500 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč
Lékořicová DD3 84
Lékořicová, Květnice 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500503
13 250 000 Kč