ID: 503128
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 503128

Historická Vila Kampa na Malé Straně nedaleko Karlova mostu

Dispozice: 8+1
Velikost: 322m²
Typ nemovitosti: Vila

O nemovitosti

Velmi nákladně zrekonstruovaný historický objekt vila Kampa je v samém srdci Malé Strany nedaleko parku Kampa, Sovových mlýnů a Karlova mostu. Z krásné a udržované zahrady lze dojít přímo k Čertovce.


V přízemí vily se nachází prostorná vstupní hala, jídelna, kompletně vybavená kuchyně, společenská místnost a studio pro hosty s vlastní koupenou. Ve dvou vrchních patrech jsou ložnice s klimatizací, každá s vlastní koupenou a šatnou. Z největší ložnice v patře lze vyjít přímo na terasu (12,85m2). Vila má vlastní sklad vína a vinárnu v suterénu vily, která je unikátní kombinací původních kamenných klenutých stropů a dřeva.


Vila Kampa - objekt bývalé kovárny má zřejmě renesanční jádro, upravené barokně a klasicistně. Dům byl postaven podle plánu arch. Jana Karnpiona de Bossy z roku 1602, který je znalci pokládán za vzácné urbanistické dílo poslední doby renesanční.


Malá Strana je jedna z nejstarších a nejpůsobivějších částí Prahy, která vznikla v podhradí Pražského hradu . Jedná se o turisticky atraktivní lokalitu s řadou kostelů, paláců a dalších památek a vysokým podílem zelených ploch zahrad a sadů včetně vrchu Petřín a Kinského zahrad.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : stání na pozemku
Balkon/ terasa: 70 m²
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 704 m²
Patro: 3
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Pollina
Pollina, Pollina 177 m²
Dostupné ihned
ID: 500060
Info v RK
Pollina
Pollina, Pollina 103 m²
Dostupné ihned
ID: 500061
Info v RK
Na Loužku
Na Loužku, Praha 5 291 m²
Dostupné ihned
ID: 503623
Info v RK