ID: 522238
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 522238

Mezonetový byt 4+kk k prodeji v rezidenci Helenika vás okouzlí luxusem, originalitou a unikátními výhledy na Pražský hrad

Dispozice: 4+kk
Velikost: 185m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Noblesní, luxusní a výjimečná - taková je rezidence Helenika u Riegrových sadů na Královských Vinohradech


Mezonetový byt 4+kk patří k nejkrásnějším bytům v rezidenci. Reprezentativní charakter bytu o celkové ploše 185 m2 podtrhují jedinečné výhledy na Pražský hrad a jeho okolí. Do spodní části mezonetového bytu se vstupuje ze 4. podlaží, kde se nachází velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna se samostatnou toaletou a prostorná předsíň.


Horní podlaží nabízí soukromí dvou en-suite ložnic, každá s vlastní koupelnou a podkrovní pracovnu. Jedinečnost rezidence Helenika charakterizuje nejvyšší kvalita použitých materiálů, originalita dispozičního řešení, vkus, design a nejmodernější technologie. K bytu 4+kk náleží vlastní parkovací stání a sklep (6 m2).


Rekonstrukce samostatně stojící historické vily na neopakovatelné adrese Prahy 2 s výhledy na Pražský hrad a panorama města nabízí bydlení, které splňuje ty nejnáročnější požadavky.


Rezidence Helenika nabízí pouze 13 bytů, mimo jiné také loftové penthousy, s dispozicemi 2+kk - 4+kk. Většina bytů má terasu nebo balkon. Byty v přízemí mají každý soukromou zahradu a prostornou terasu s jižní orientací. Budova má zajištěné vlastní kryté parkování, reprezentativní společné prostory a recepci. Citlivá rekonstrukce pod vedením zkušených architektů přináší budoucím majitelům vysoký komfort bydlení na unikátním místě s ojedinělým stylem konceptu nemovitosti.


Když Karel IV. zakládal na dnešních Vinohradech vinice, přivezl nejlepší vinnou révu z Francie 14. století. Když se na Vinohrady začala ve 20. století stěhovat pražská elita a umělecká smetánka, přinesla do pražské čtvrti nejlepší architektonické styly a neopakovatelnou atmosféru

.

Bydlení na Vinohradech je životní styl. Secese, kubismus, funkcionalismus a neorenesance zdobí vinohradské ulice stejně jako vyhlášené restaurace, kavárny, divadla a galerie. Stylový relax vám nabízí Riegrovy sady nebo vyhlášená Grébovka a v pěší vzdálenosti také Národní muzeum či Státní opera. Renomované školy a školky jsou pro nejlepší pražskou čtvrť samozřejmostí.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: C
Patro: 3
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Mánesova
Mánesova, Praha 2 167 m²
Dostupné ihned
ID: 503613
Info v RK
Oldřichova
Oldřichova, Praha 2 142 m²
Dostupné ihned
ID: 503615
14 000 000 Kč
Americká
Americká, Praha 2 182 m²
Dostupné ihned
ID: 503621
Info v RK