ID: 522238
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 522238

Mezonetový byt 4+kk k prodeji v rezidenci Helenika

Dispozice: 4+kk
Velikost: 185m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Mezonetový byt 4+kk o velikosti 185 m2 se nachází ve dvou posledních podlažích nové Rezidence Helenika. Stylová budova je po kompletní rekonstrukci a zahrnuje pouze třináct bytů. Historicky rodinné sídlo nyní nabízí moderní bydlení, reprezentativní společné prostory a komfort podzemního parkování.

 

Vstupní hala bytu má obdélníkový tvar, je zde šatna, toaleta pro hosty a prostor dále navazuje na jídelní část bytu. Kuchyň je řešena otevřeným prostorem s jídelní částí a s okny směrem do ulice Helénská. Obývacímu pokoji dominuje vysoký strop s okny k parku Riegrovy sady a současně velká ateliérová okna. Horní část bytu má tři ložnice, vždy s vlastní koupelnou. Hlavní ložnice je vybavená šatnou, dvě koupelny mají okna, z haly je další prostorná šatna a místo pro domácí práce. Celý byt je velmi světlý, ze všech oken je jsou příjemné výhledy do okolí, na město nebo do parku.

 

Byt je dokončený, včetně podlahového topení, chlazení a kompletní elektroinstalace. Povrchy v bytě jsou ve stavu White Walls a nabízejí tak budoucímu majiteli výběr materiálu podlahy, interiérových dveří a vybavení koupelen. Součástí nabídky je parkování pro jeden vůz a sklep.

 

Lokalita Vinohrad trvale patří k vyhledávaným místům navazujícím na centrum města. Rezidence Helenika se nachází v nenápadné ulici v sousedství Riegrových Sadů. Budova po kompletní rekonstrukci je zasazena do okrasné zahrady a obklopena stylovými budovami. Dopřejte si mimořádné bydlení pár desítek metrů od parku, stanice metra Muzeum a současně procházkou k nám. Jiřího z Poděbrad. Skvělá dopravní dostupnost a veškerá občanská vybavenost v okolí jsou samozřejmostí.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: C
Patro: 3
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Mánesova
Mánesova, Praha 2 167 m²
Dostupné ihned
ID: 503613
Info v RK
Americká
Americká, Praha 2 182 m²
Dostupné ihned
ID: 503621
Info v RK
Mánesova
Mánesova, Praha 2 98 m²
Dostupné ihned
ID: 503703
16 750 000 Kč