ID: 521961
5 261 760 Kč
5 261 760 Kč
ID: 521961

Luxusní apartmán v Rakousku

Dispozice: 1+kk
Velikost: 39m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Nabízíme na prodej 32 vysoce kvalitních apartmánů s fantastickým výhledem na Zillertalské Alpy a okolní horské panoramata. Všechny jednotky jsou plně vybaveny nábytkem. Jsou především použité přírodní materiály, jako jsou například stylové stěny z pravého mechu v harmonii s fantastickým výhledem a příjemným designem.


Aby byl podtržen alpský styl projektu, architekti přizpůsobili i design interiéru. Bylo zde použito dřevo, jehož vůně lahodí smyslům a navozuje atmosféru bezpečí a pohody. V ložnici se nachází vkusné tapety se symetrickými ornamenty a ušlechtilými úponkovými obrázky poskytují klasické, moderní kouzlo. Koupelny jsou navrhnuté tak, aby byl zajištěn příjemný pocit a mohli jste si užít prostorný sprchový kout s dešťovou sprchou. Každý byt je předán připravený k nastěhování s veškerým vybavením a nábytkem.


V developerském projektu se nachází 200 m2 fantastický wellness areál s relaxačním salónkem, finskou saunou a bio saunou, venkovním bazénem a relaxační zahradou.


Léto nebo zima – tady se pořád něco děje. Zillertal má rekreantům co nabídnout, protože je to jedna z tradičních a zároveň zvláště aktivních oblastí

Tyrolska s širokou škálou sportů od horských kol až po rafting. Největší scénickou senzací je vysokohorský přírodní park Zillertalské Alpy, jeho 80 ledovců a četné 3000 metrové vrcholy s nejvyšším bodem Hochfeiler (3 509 metrů). Oblast je nejen z velké části nedotčená, ale je také zvláště vhodná pro pěší turistiku a horolezectví.


V chladném období si kromě běžeckého lyžování a zimní turistiky mohou rekreanti vybrat ze šesti různých lyžařských areálů s celkem několika stovkami kilometrů sjezdovek.


Nemovitost musí být pronajímána a majitelé mohou byt využívat pouze několik týdnů v roce. Jedná se o investiční nemovitost.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: G
Patro: 0
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Fügen
Fügen, Fügen 78 m²
Dostupné ihned
ID: 521963
497 500 EUR
Fügen
Fügen, Fügen 66 m²
Dostupné ihned
ID: 521964
402 000 EUR
Jadranski Put
Jadranski Put, Zavala Peninsula 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500045
1 100 000 EUR