ID: 523580
18 900 000 Kč
18 900 000 Kč
ID: 523580

Byt 5+1 se zimní zahradou a terasou na prodej

Dispozice: 5+1
Velikost: 189m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Činžovní dům nalezneme v klidnější části Eliášovy ulice, kousek nad Puškinovým náměstím. Lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost zavedené městské čtvrti s vynikající dostupností do vedle se prostírající Stromovky nebo k metru na Hradčanské. Centrum města i pražské letiště dostupné do 10 minut vozem.


Atraktivní podkrovní byt v Eliášově ulici v Bubenči jehož celková plocha 190 m2 je situována ve dvou podlažích. Vstup do bytu je umístěn v pátém patře domu, kde je dále k dispozici cca 35 m2 užitné plochy a dále schodiště do mezonetového patra. V horním podlaží je k dispozici zbývajících 155 m2, jedná se o celou plochu šestého patra domu. Na zde uvedené plochy navazují dvě venkovní terasy o rozměru 15 m2 a 12 m2, kde menší z nich je dnes zasklena a slouží jako zimní zahrada. Z větší terasy se prostřednictvím venkovního schodiště dostaneme na střechu domu, kde je postavena příjemná střešní terasa s rozměrem 10 m2 s panoramatickým výhledem do širokého okolí, kde si veškerou pozornost uzme překvapivě blízko postavený Pražský hrad. Současné uspořádání bytu je takové, kde ve vstupní úrovni je umístěna kuchyň s jídelnou a v horním podlaží obývací pokoj, tři pokoje, koupelna se sprchovým koutem i vanou, samostatné wc s bidetem, komora, šatna a již zmíněné terasy. Prostor je zároveň zcela variabilní, nosné konstrukce zde neomezují změny interiéru a umístění stoupacích vedení umožňuje přenesení obytných funkcí. Byt je velmi dobře prosvětlen jak střešními okny směřujícími na východ do ulice, tak francouzskými okny před terasami orientovanými na západ do vnitrobloku. Společné prostory domu jsou v dobrém stavu s pravidelnou údržbou. Na dům navazuje rozměrný dvůr, kde je k dispozici zděná garáž, kterou je možno zakoupit spolu s bytem za cenu 1 mil. Kč. Byt je k dnešnímu dni ve velmi dobrém technickém stavu a je možné jej ihned užívat či pronajmout za běžné komerční nájemné.


Byt je vybaven kuchyňskou linkou s kompletní sadou spotřebičů, parketovými podlahami, dřevěnými dveřmi v obložkových zárubních, je vytápěn plynových kotlem. Celý byt je klimatizován a vybaven zabezpečovacím zařízením - alarmem. Koupelna disponuje sprchovým koutem i vanou. Francouzská okna na terasu jsou osazena izolačním dvojsklem. V obývacím pokoji jsou instalována krbová kamna

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: 27 m²
Sklep: Ano
Energetický štítek: E
Patro: 5
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

U Matěje
U Matěje, Praha 6 120 m²
Dostupné ihned
ID: 523147
Info v RK
Mickiewiczova
Mickiewiczova, Praha 6 277 m²
Dostupné ihned
ID: 523528
34 900 000 Kč
Mládeže
Mládeže, Praha 6 52 m²
rezervace
ID: 523660
5 950 000 Kč