ID: 523493
4 715 500 Kč
4 715 500 Kč
ID: 523493

Kompletní rekonstrukce prvorepublikového činžovního domu ve strategické lokalitě

Dispozice: 1+kk
Velikost: 34m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Budova na Černokostelecké byla postavena na konci 30tých let dvacátého století v jednoduchém funkcionalistickém slohu se středovým rizalitem zakončeným balkonem v 5.NP domu a s komerčními prostory v parteru. Naproti domu nalezneme zrekonstruovaný městský park se vzrostlou zelení, sochařskou výzdobou a menším dětským hřištěm. Ve vnitrobloku navazuje na dům vlastní menší zahrada, která bude sloužit společnému užívání vlastníků. Místo je zároveň velmi dobře obslouženo městskou hromadnou dopravou. Před domem lze využít zastávku tramvaje s přímými linkami do historického centra města, např. náměstí Republiky je vzdáleno 20 min jízdy, zároveň zastávka metra Strašnická je vzdálena 5 minut chůze od domu.


Směrem k parku orientovaný byt 1+kk, umístěný ve čtvrtém patře domu, nabídne na ploše 34 m2 obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu se sprchovým koutem a předsíň s dostatečnou kapacitou úložných prostor. Výhled z oken směřuje přes ulici Černokosteleckou do navazujícího parku Ivana Jilemnického. Byt má nová dřevěná okna s izolačním dvojsklem a nové bezpečnostní vstupní dveře. Na podlahách jsou položeny třívrstvé dřevěné plovoucí podlahy, vnitřní dveře dřevěné v obložkových zárubních. Dům samotný včetně všech společných prostor procházejí aktuálně kompletní rekonstrukcí s péčí o obnovu původních interiérů a je zde také vybudován nový výtah na dvorní fasádě.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ne
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: G
Patro: 4
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Hálův statek
Hálův statek, Praha 10 52 m²
Dostupné ihned
ID: 524425
5 900 000 Kč
Norská
Norská, Praha 10 72 m²
Dostupné ihned
ID: 524723
Info v RK
Norská
Norská, Praha 10 32 m²
Dostupné ihned
ID: 524963
Info v RK