Byty Yesenice

Jesenice
ID: 528010
8 900 000 Kč

Byty Yesenice

Jesenice
8 900 000 Kč
ID: 528010

Prodej bytu 3+kk 82 m2 - kompletně zařízený, vysoký standard

Dispozice: 3+kk
Velikost: 82m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Nabízíme byt 3+kk o velikosti 82,4 m2 umístěný ve 2. nadzemním podlaží novostavby. Byt prošel celkovou rekonstrukcí a díky kompletnímu zařízení a vybavení je vhodný k okamžitému nastěhování.


Byt je proveden ve vysokém standardu. Součástí prodeje je zařízení navržené profesionální designérkou, které zahrnuje kuchyň na míru včetně vestavěných spotřebičů, veškerý nábytek, vestavěné skříně, záclony a svítidla včetně ambientního osvětlení v obývacím pokoji. V koupelně je nová sanita, příprava pro pračku a sušičku a podlahové vytápění pro maximální tepelný komfort. Toaleta je umístěna samostatně. K dispozici je velká předsíň s vestavěnou skříní a zařízenou šatnou. V bytě je položena dřevěná dubová podlaha. Nové dveře s obložkovou zárubní a bezpečnostní vstupní dveře zajistí vaše pohodlí a klid. Dům splňuje parametry nízkoenergetického bydlení (energetický štítek B).


Město Jesenice disponuje velmi dobrou dopravní dostupností. V těsné blízkosti domu najdete zastávku autobusu, který vás dopraví na metro už za 20 minut. V budoucnu přibude ještě dostupnější stanice metra D Písnice. Autem se dostanete na dálniční okruh za 2 minuty. Centrum Prahy je vzdálené 16 kilometrů. Okolí nabízí kompletní občanskou vybavenost jako jsou obchody, školy, dětská hřiště, ordinace lékařů a poštu. Lokalita poskytuje mnoho možností ke sportovním a dalším volnočasovým aktivitám.


K bytu je nutné dokoupit dvě garážová stání umístěná v podzemním podlaží domu. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : Ano
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ne
Energetický štítek: B
Patro: 1
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Byty Yesenice
Cedrová, Jesenice 69 m²
Dostupné ihned
ID: 527702
5 990 000 Kč
Byty Yesenice
Cedrová, Jesenice 74 m²
Dostupné ihned
ID: 527933
6 950 000 Kč
Byty Yesenice
Cedrová, Jesenice 57 m²
Dostupné ihned
ID: 528019
5 590 000 Kč