Benešovská

Brunšov
ID: 523184
10 890 000 Kč

Benešovská

Brunšov
10 890 000 Kč
ID: 523184

Rodinný dům s dvěma bytovými jednotkami na prodej

Dispozice: 6+kk
Velikost: 154m²
Typ nemovitosti: Rodinný dům

O nemovitosti

Rodinný dům se nachází v obci Hradištko, části Brunšov, v okrese Praha-Západ. Obec Hradištko se rozkládá nad soutokem Vltavy a Sázavy ve Středočeském kraji v těsné blízkosti Štěchovic, poblíž Prahy. Dům se zahradou je vzdálen 6 km od hranice hlavního města, které je dobře dostupné autem i příměstskou dopravou. Autobusová zastávka se nachází přímo před domem se spojením do okolních obcí i do Prahy. Na Smíchovské nádraží se dostanete za 39 minut. Obchod je přes ulici, v Hradištku a přilehlých Štěchovicích je pak veškerá občanská vybavenost - ZŠ, MŠ, dětské hřiště, obchody, restaurace, lékárna. Pro volnočasové aktivity můžete využít cyklostezku ze Štěchovic do Davle, paroplavbu Štěchovice s linkou Praha-Slapy nebo se vydat se na naučnou stezku Svatojánské proudy. Na procházku pak do přírodní rezervace Kobylí dráha nad Štěchovickou přehradou nebo do přírodovědecké národní památky Medník, kterou prochází další naučná stezka. 


Rodinný dům se zahradou se dvěma samostatnými bytovými jednotkami o dispozici 3+kk je vhodný k dvougeneračnímu bydlení nebo k investici na pronájem. K domu náleží zahrada se vzrostlou zelení, garáž a kůlna. 


Dům s novou střechou a fasádou je vybaven plastovými okny, střešní okna Velux, pokoje s dřevěnou podlahou k případné renovaci, momentálně s vinylovým povrchem, chodba, schody a koupelny s dlažbou. Koupelny s vanou a samostatným WC. Kuchyňská linka s elektrickým sporákem a troubou. Vytápění zajišťuje elektrický kotel Protherm. Součástí domu je lodžie s krásným výhledem do okolní přírody. 

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garáž
Balkon/ terasa: 4 m²
Sklep: Ano
Velikost pozemku: 562 m²
Patro: 1
Energetický štítek: G

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Jestřebí
Jestřebí, Brtnice 470 m²
Dostupné ihned
ID: 500044
31 500 000 Kč
Zahrady Herink
Radějovická, Herink 159 m²
Dostupné ihned
ID: 500179
12 720 100 Kč
Lékořicová DD3 84
Lékořicová, Květnice 145 m²
Dostupné ihned
ID: 500503
13 250 000 Kč