ID: 503621
Cena: Info v RK
Cena: Info v RK
ID: 503621

Velkometrážní byt s výhledy do zeleně v rezidenci Americká Park k prodeji

Dispozice: 5+kk
Velikost: 182m²
Typ nemovitosti: Byt

O nemovitosti

Rezidence Americká Park byla vybudována na velmi lukrativním místě Vinohrad a mimo jiné je výjimečná svojí soukromou zahradou s parkovou úpravou. Komplex má čtyři budovy, zahradní altánek, místo k odpočinku s výhlídkou na město a zázemí podzemního parkování. Poloha umožňuje pěší dostupnost dopravního uzlu Nám. Míru a velmi blízko je park Grébovka k volnočasovému a sportovnímu využití.


Velkometrážní byt k prodeji se nachází v jedné z menších budov a zaujímá celé podlaží. Byt prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2010 s návrhem a realizací interiéru architektkou Ivanou Dombkovou (Design by Dolnič, dnes ID-ARCH). Půdorys bytu má dispoziční členění 5+kk, je situovaný v prvním patře a díky poloze budovy ve svahu jsou ze společenské části nádherné výhledy do zeleně a částečně také na město. Za vstupní halou bytu se otevírá obdélníkový obývací pokoj s velkými francouzskými okny propojený s jídelnou. Středová část obývacího pokoje byla navržena se záměrem funkce terasy, má jiho-západní orientaci a celý prostor je neobvykle světlý. Na prostor jídelny navazuje kuchyňská část s citlivě navrženým předělem, do které je možné vstoupit také přímo z haly bytu. V levé části bytu od vstupu jsou dvě ložnice, koupelna a technická místnost. Pravou část bytu tvoří hlavní ložnice s velkou šatnou, koupelnou s oknem a pracovnou. Interiér bytu je vybavený moderními vestavnými skříněmi (bílý lesk) se záměrem maximálního efektivního využití prostoru.


Nadčasový interiér s vyššími stropy má plně zařízenou a vybavenou kuchyni spotřebiči Miele, bezpečností dveře značky Next, podlahy jsou z masivního amerického ořechu a okna mají elektrické rolety. Zařizovací předměty v koupelnách jsou od značek Kaldewei, Hansgrohe a Axor Starck. Další součástí vybavení je alarm a vysokorychlostní internet ve všech místnostech. K bytu náleží dvě parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

Mapa lokality

Více informací

Parkování : garážové stání
Balkon/ terasa: Ne
Sklep: Ano
Energetický štítek: C
Patro: 0
Status nemovitosti: volný

Poradíme vám s výběrem bytu i financováním

Díky dlouholetým zkušenostem a znalostem (nejen) pražského realitního trhu najdeme nemovitost přesně dle vašich představ. Jsme připraveni vám pomoci jak s nákupem, tak se všemi náležitostmi, které s ním souvisejí. Obraťte se na nás.

Kontakt

Mohlo by vás zajímat

Mánesova
Mánesova, Praha 2 167 m²
Dostupné ihned
ID: 503613
Info v RK
Oldřichova
Oldřichova, Praha 2 142 m²
Dostupné ihned
ID: 503615
14 000 000 Kč
Mánesova
Mánesova, Praha 2 98 m²
Dostupné ihned
ID: 503703
16 750 000 Kč