U laboratoře

Property image
Property image

U laboratoře

ID 531532

U laboratoře, Střešovice, Praha 6

5+kk164 m²3/4 (výtah)BalkonVelmi dobrý

39 950 000 Kč

Nabízíme k prodeji prostorný mezonetový byt o dispozici 5+kk, v klidném prostředí vilové části Ořechovky. Mimořádné místo v části ulice Cukrovarnická, obklopené vilami, ustálenou architekturou a také na město neobvykle bohatou zelení.

Byt se nachází v posledních dvou podlažích moderní vily pouze s devíti byty celkem. Vstupní hala vás osloví svou praktickou velikostí a umožňuje logický vstup jak do obývacího pokoje, tak do dalších dvou ložnic. Obývací pokoj je situován do zcela klidného okolí zahrad a má otevřený koncept s jídelnou a kuchyní. Atmosféru prostoru dodávají francouzská okna se vstupem na krytou terasu, kde si můžete dopřát posezení skoro kdykoliv. Z haly je vstup do ložnice se samostatnou koupelnou, do další ložnice a druhé koupelny v této úrovni bytu. Hala má také šatnu a jednoramenné stylové schodiště.

Ve druhé úrovni bytu jsou další dvě prostorné ložnice a koupelna se sprchou i toaletou. U jedné z ložnic je vstup na velkou obdélníkovou střešní terasu s nádherným panoramatickým výhledem nejen Ořechovky a Hanspaulky, ale také širší část Dejvic. Celý byt je velmi světlý a nabízí zázemí s dobře navrženými prostory ve dvou podlažích.

Vybavení

Plně zařízená a vybavená kuchyně, masivní dřevěné parkety, dřevěná okna s dvojsklem, předokenní hliníkové žaluzie, klimatizace, samostatný plynový kotel.

Lokalita

Lokalita nabízí klidné bydlení v bezprostřední blízkosti přírody a historických památek. Lokalita Ořechovky a Střešovic není jen prestižní adresou, ale také mimořádný místech bydlení převážně vilového charakteru. Tramvajovou zastávku najdete jen pár minut od domu nebo se můžete asi 15. minutovou procházkou přesunout ke stanici metra Dejvická. V docházkové vzdálenosti najdete Zahradu Černínského paláce, Královskou zahradu i areál Pražský hrad.

Informace

Cena
39 950 000 Kč
Status nemovitosti
Volný
Dostupnost
ihned
ID

531532

Specifikace nemovitosti

Lokalita
Střešovice
Adresa
U laboratoře, Praha 6
Dispozice
5+kk
Podlahová plocha
164 m²
Podlaží
3
Balkon
17.14 m²
Terasa
48.44 m²
Vybavení
Výtah
Stav stavby
Velmi dobrý
Energetická náročnost
C
Máte zájem o více informací? Kontaktujte nás

Máte o tuto nemovitost zájem?

Spojte se s námi. Rádi s vámi probereme detaily.

Cta Image

Galerie

Jak vypadá nemovitost a její blízké okolí

Gallery
Gallery
Gallery

Půdorys

Prozkoumejte dispoziční řešení

Property image
Property image

Poradíme s výběrem

Díky 30 letům zkušeností na realitním trhu najdeme nemovitost přesně podle vašeho vkusu.

Pomůžeme s financováním

Najdeme pro vás cestu k bydlení a pomůžeme s prodejem stávající nemovitosti.

Nemovitost jako investice

Pomůžeme vám pečlivě vybrat investiční nemovitost v Praze a okolí, která zhodnotí váš kapitál.

Lokalita

Co se nachází v okolí

Sledování novinek v nabídce

Nastavte si hlídacího psa, ať vám neunikne žádná nemovitost podle vašich představ

Vytvořit sledování