novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

LEXXUS Správa nemovitostí

Náš nový tým poskytuje místním i zahraničním investorům do nemovitosti profesionální, efektivní a transparentní služby na mezinárodní úrovni.

Úspěch jakéhokoli budoucího prodeje závisí na správné akvizici a daňové struktuře, vhodném vybavení nemovitosti a kontrole denních provozních nákladů. Pokud tyto faktory nejsou spojeny s realistickou a udržitelnou návazností pronájmů, jakýkoliv dlouhodobý kapitálový zisk bude vážně ohrožen.

Máme zavedený systém, kódů, postupů a struktur hlášení, které zajišťují, že jste informováni a máte svou nemovitost pod kontrolou a s cílem zajistit pro Váš majetek maximální výnosy.

Náš tým je připravený zvládnout každý typ nemovitosti v Praze - od historických a moderních apartmánů po individuální městské domy. Staráme se jak jednotlivé jednotky, tak i o velká bytová portfolia.

Navázali jsme výbornou spolupráci se zkušenými makléři pronájmů, bankami, nadnárodními společnostmi a velvyslanectvími, kteří nám poskytují stálý přísun vhodných nájemců.

LPM tým je podporován naším vlastním marketingovým oddělením, které zajišťuje, aby Váš majetek byl uveden na trh efektivně a profesionálně na místní, národní i mezinárodní úrovni.

Naše kancelář v historickém centru je provozována personálem s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Zajišťujeme kontinuální proces tak, abyste byli informováni o současných právních předpisech, hygienických předpisech a daňových požadavcích, které se Vás týkají i s ohledem na nedávné změny v místní legislativě.

Naše vedení účetnictví oddělení má rozsáhlé zkušenosti s výběrem pronájmu, s efektivními převody finančních prostředků klientovi.

Pokud váš byt je nepronajatý / prázdný, neúčtujeme si poplatek za správu Vaší nemovitost.

Naše nabídka

  • Vytvoření návrhu služeb správy nemovitostí na míru.
  • Nájemní strategie, včetně tištěné brožury, webové prezentace, vzdělávání makléřů, profesionálních fotografií, veškeré právní dokumentace, jako je nájemní smlouva, inventář nebo protokol o předání.
  • V závislosti na souhlasu majitele zahájení jednání se současnými poskytovateli služeb nebo jmenování nových dodavatelů.
  • Přehledný systém pravidelného podávání daňových a údržbových zpráv majiteli.
  • Komunikace v češtině a anglickém jazyce.
  • Dny otevřených dveří v naší kanceláři pro nájemníky.
  • Non-stop služba nájemníkům v případě nouzových situací nebo záležitostí vztahujících se k nemovitosti.
  • Komunikace s místními a finančními úřady, poskytovateli služeb a sdruženími nájemníků.
  • Roční ohodnocení nemovitosti společností LEXXUS.

Věříme, že LEXXUS Správa nemovitostí může Vaší rezidenci dodat komplexní přidanou hodnotu při konkurenceschopných cenách.

Více informací naleznete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

TROJSKÝ MLÝN 8 990 000 Kč Povltavská, Praha 7 86 m2
V Třešnovce 5 950 000 Kč V třešňovce, Praha 9 61.33 m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2