novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:

LEXXUS Správa nemovitostí

Náš nový tým poskytuje místním i zahraničním investorům do nemovitosti profesionální, efektivní a transparentní služby na mezinárodní úrovni.

Úspěch jakéhokoli budoucího prodeje závisí na správné akvizici a daňové struktuře, vhodném vybavení nemovitosti a kontrole denních provozních nákladů. Pokud tyto faktory nejsou spojeny s realistickou a udržitelnou návazností pronájmů, jakýkoliv dlouhodobý kapitálový zisk bude vážně ohrožen.

Máme zavedený systém, kódů, postupů a struktur hlášení, které zajišťují, že jste informováni a máte svou nemovitost pod kontrolou a s cílem zajistit pro Váš majetek maximální výnosy.

Náš tým je připravený zvládnout každý typ nemovitosti v Praze - od historických a moderních apartmánů po individuální městské domy. Staráme se jak jednotlivé jednotky, tak i o velká bytová portfolia.

Navázali jsme výbornou spolupráci se zkušenými makléři pronájmů, bankami, nadnárodními společnostmi a velvyslanectvími, kteří nám poskytují stálý přísun vhodných nájemců.

LPM tým je podporován naším vlastním marketingovým oddělením, které zajišťuje, aby Váš majetek byl uveden na trh efektivně a profesionálně na místní, národní i mezinárodní úrovni.

Naše kancelář v historickém centru je provozována personálem s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Zajišťujeme kontinuální proces tak, abyste byli informováni o současných právních předpisech, hygienických předpisech a daňových požadavcích, které se Vás týkají i s ohledem na nedávné změny v místní legislativě.

Naše vedení účetnictví oddělení má rozsáhlé zkušenosti s výběrem pronájmu, s efektivními převody finančních prostředků klientovi.

Pokud váš byt je nepronajatý / prázdný, neúčtujeme si poplatek za správu Vaší nemovitost.

Naše nabídka

  • Vytvoření návrhu služeb správy nemovitostí na míru.
  • Nájemní strategie, včetně tištěné brožury, webové prezentace, vzdělávání makléřů, profesionálních fotografií, veškeré právní dokumentace, jako je nájemní smlouva, inventář nebo protokol o předání.
  • V závislosti na souhlasu majitele zahájení jednání se současnými poskytovateli služeb nebo jmenování nových dodavatelů.
  • Přehledný systém pravidelného podávání daňových a údržbových zpráv majiteli.
  • Komunikace v češtině a anglickém jazyce.
  • Dny otevřených dveří v naší kanceláři pro nájemníky.
  • Non-stop služba nájemníkům v případě nouzových situací nebo záležitostí vztahujících se k nemovitosti.
  • Komunikace s místními a finančními úřady, poskytovateli služeb a sdruženími nájemníků.
  • Roční ohodnocení nemovitosti společností LEXXUS.

Věříme, že LEXXUS Správa nemovitostí může Vaší rezidenci dodat komplexní přidanou hodnotu při konkurenceschopných cenách.

Více informací naleznete ZDE.

Mohlo by vás zajímat

Pod Kaštany Info v RK Pod Kaštany, Praha 6 163 m2
TROJSKÝ MLÝN 8 990 000 Kč Povltavská, Praha 7 86 m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2
Info v RK m2