novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon info_icon info_icon info_icon

Top´rezidence Rodinné domy Šárecké údolí

Exkluzivní bydlení v uzavřeném areálu

V Šáreckém údolí, Praha 6, Dejvice

Dispozice (od-do) 5+kk - 5+1
Cena včetně DPH (od-do) Info v RK
Energetický štítekA
DostupnostIhned k nastěhování
Web projektuhttp://www.rezidence-sarka.cz/

Rezidenční komplex TOP´REZIDENCE - ŠÁRECKÉ ÚDOLÍ je unikátní projekt v nádherné a vyhledávané lokalitě Prahy 6 - Dejvice. Tento developerský projekt nabízí bydlení v luxusních řadových rodinných domech a dvojdomech. Areál je situován v přírodě - přímo na jižním okraji parku Divoká Šárka - a současně poskytuje vše, co může nabídnout moderní velkoměsto - klidné a zdravé prostředí uprostřed zeleně a současně výbornou dopravní dostupnost.

Stanice metra A Bořislavka je vzdálena pět minut jízdy, přímo před recepcí areálu se nachází autobusová zastávka Korek linky 116 (spojení na metro linky A Dejvická asi deset minut). Okolí nabízí veškerou občanskou, kulturní i sportovní vybavenost (Bořislavka Office & Shopping Centrum bude dokončeno na konci roku 2018, mezinárodní školka, International School of Prague dostupná vozem do pěti minut, přímo v areálu se nachází dětské hřiště a designová klubovna).

Rezidenční projekt nabízí nízkoenergetické domy s nízkými provozními náklady v bezpečí uzavřeného areálu i vlastní recepci s nepřetržitým chodem a službami.

Padesát luxusních domů je provedeno v nízkoenergetickém standardu v souladu s okolním místem. Základní dispozice domů k prodeji o velikostech od 165 m2 do 285 m2 jsou 5+kk, některé 5+1. Variabilní dispozice, interiéry a vybavení rodinných domů navrhlo prestižní designové studio Olgoj Chorchoj. K jednotlivým domům náleží soukromé zahrady a předzahrádky, které plynule přecházejí do polosoukromého areálového parku se vzrostlou zelení, kterou developer vysází v rámci výstavby projektu. Rezidenční charakter uzavřeného areálu dotváří vlastní recepce s nepřetržitým provozem a širokou škálou služeb od přebírání pošty, po zahradníka čí zajištění dalších služeb nezbytných pro snadné bydlení v této luxusní lokalitě.

Top´rezidence Rodinné domy Šárecké údolí
Exkluzivní bydlení v uzavřeném areálu

V Šáreckém údolí, Praha6, Dejvice

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.
Poslat email příteli
zavřít