novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon info_icon info_icon info_icon

Terasy Šmukýřka - nové byty Praha 5

Zbývá poslední byt k prodeji!

Pod Šmukýřkou, Praha 5, Košíře

Dispozice (od-do) 5+kk - 5+kk
Cena včetně DPH (od-do) 14 168 444 Kč - 14 168 444 Kč
Energetický štítekC
DostupnostIhned k nastěhování
Web projektuhttp://www.byty-smukyrka.cz/

Developerský projekt Terasy Šmukýřka nabízí nové byty na Praze 5 - nedaleko přírodního parku Košíře - místo obklopené zelení. Umístění projektu ve vilové čtvrti na konci slepé ulice zaručuje dostatek soukromí a láká k ničím nerušeným venkovním aktivitám v bezprostředním okolí nebo přímo na velkých terasách.

Nové byty v Praze 5 umožní svým budoucím majitelům nadčasové rodinné bydlení v místě s dobrou občanskou vybaveností (v lokalitě najdete školu, školku, gymnázium, obchod, restaurace, sportovní centrum s tenisovými a squashovými kurty i fotbalové hřiště). Nedaleko projektu se nachází Golf Klub Praha, také nemocnice na Homolce i nákupní centrum Anděl a stanice metra B. Výbornou dopravní dostupnost projektu zajišťuje blízká zastávka autobusu, napojení na tramvajovou linku (stanice Klamovka) a rychlé spojení do centra Prahy vozem po Plzeňské nebo Radlické ulici.

V komorním projektu Terasy Šmukýřka najdete 19 výjimečných bytů - na každém patře pouze dvě bytové jednotky. Všechny nové byty disponují terasou nebo předzahrádkou s jedinečnými výhledy do okolí. Sklep ke každému bytu je samozřejmostí a projekt také nabízí možnost samostatné a uzavíratelné garáže.

Hledáte- li spojení výhod bydlení v bytě a rodinném domě v klidné vilové čtvrti a zároveň na dosah centra, jsou nové byty v projektu Terasy Šmukýřka pro Vás tou správnou volbou. Pro více informací kontaktujte naše makléře, kteří Vám rádi pomohou s výběrem Vašeho nového bydlení. Fasáda dokončena.

Terasy Šmukýřka - nové byty Praha 5
Zbývá poslední byt k prodeji!

Pod Šmukýřkou, Praha5, Košíře

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.
Poslat email příteli
zavřít