novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon info_icon info_icon info_icon

Rezidence Nautica - nové byty Praha 10

Moderní architektura v klidném místě

K Vodě, Praha 10, Záběhlice

Dispozice (od-do) 3+kk - 4+kk
Cena včetně DPH (od-do) 9 511 605 Kč - 11 010 176 Kč
Energetický štítekC
DostupnostIhned k nastěhování
Web projektu-

Výjimečné nové byty pro výjimečné klienty.

Bydlení v soukromí a dostatek zeleně v rámci Prahy se hledá těžko. A přesto existuje místo, které kombinuje tyto dva žádané atributy, a to v rámci netradičního moderního komplexu. Nové byty v Rezidenci Nautica jsou ojedinělým projektem situovaným v městské části Praha Záběhlice v privátním areálu podél toku Botiče nedaleko Hamerského rybníka.

Novostavba komplexu 17 bytů disponuje novými byty 3+kk a 4+kk velikosti 136 m2 a vyšší, což jej řadí mezi výjimečné moderní projekty v rámci bydlení v Praze. Byty Rezidence Nautica uspokojí nejnáročnější zákazníky, kteří chtějí po náročném pracovním dni relaxovat a uniknout myšlenkami do přírody, jejíž potenciál se otevírá v pěších stezkách v bezprostředním okolí projektu. Sportovní areál Hamr zajišťuje řadu volnočasových aktivit včetně tenisu a squashe.

Vynikající dopravní dostupnost projektu Rezidence Nautica je zajištěna ve třech směrech přes Michle, Hostivař a Spořilov. Nákupní centra OC Hostivař a OC Chodov poskytnou kvalitní služby denní potřeby a zajistí vše potřebné pro každou domácnost.

V případě, že toužíte po soukromí a zároveň hledáte kvalitní zázemí v rámci Prahy, pak jsou pro vás tyto nové byty na Praze 10 jedinečnou příležitostí. Kontaktujte prosím naše agenty, kteří vám ochotně poskytnou maximum informací a pomohou s výběrem nového bytu.

LEXXUS - expert na novostavby od roku 1993.

Rezidence Nautica - nové byty Praha 10
Moderní architektura v klidném místě

K Vodě, Praha10, Záběhlice

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.
Poslat email příteli
zavřít