novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon info_icon info_icon info_icon

Rezidence Ladronka

Zbývá poslední byt k prodeji!

Nad Tejnkou, Praha 6, Břevnov

Dispozice (od-do) 5+kk - 5+kk
Cena včetně DPH (od-do) Info v RK
Energetický štítekB
DostupnostIhned k nastěhování
Web projektuhttp://www.bytynabrevnove.cz/

Nové luxuxní byty na Praze 6 v bezprostřední blízkosti parku Ladronka nabízí velkorysý uzavřený rezidenční areál na pozemku o více než 28.000 m2 mezi ulicemi Tomanova a Nad Tejnkou. Jedenáct viladomů je situováno v rozsáhlé parkové zahradě a charakter jejich výstavby navazuje na prvorepublikovou architekturu okolí. Areál se vyznačuje mimořádně vysokým komfortem a klidným prostředím. Společné části projektu nabízejí mnoho relaxačních ploch, které obklopují vzrostlé stromy, živé ploty a další zeleň.

Lokalita na pomezí Břevnova a Motola je velmi atraktivní svým klidným prostředím a současně skvělou dostupností. Rezidence Ladronka je umístěna na kopci s nádhernými výhledy do okolí včetně historického centra města a Pražského hradu.

Přímo před recepcí areálu je autobusová zastávka (spojení na metro linky A Petřiny i linky B Anděl do deseti minut). Vyhrazená stání pro taxi i návštěvníky přímo v rezidenci budou samozřejmostí. Okolí poskytuje rezidentům veškeré možnosti občanského, kulturního i sportovního vyžití (parky Ladronka či Strahov, muzea, restaurace, kulturní centrum). V blízkém okolí se nachází i soukromá mateřská školka a s areálem sousedí menší hřiště pro volnočasové aktivity.

Jedenáct luxusních viladomů nabídne bytové jednotky o dispozicích 1+kk (od 36 m2) až 5+kk (do 233 m2) , z nichž některé se rozprostírají na celém jednotlivém podlaží domu. Byty se budou vyznačovat vzdušností a funkční dispozicí, klienti mohou zasahovat do dispozičního i koncepčního řešení jednotek dle svého přání.

Součástí přízemních bytů jsou soukromé zahrady až o velikosti 700 m2 s možností využití služeb zahradníka, ve vyšších poschodích jsou samozřejmostí terasy, balkony či lodžie. Rezidence má vlastní recepci a fitness centrum.

Všechny byty budou dokončeny ve vysokém standardu, součástí jsou např. vstupní bezpečnostní dveře s protipožární ochranou, v bytech v posledních nadzemních podlažích pak klimatizace. Parkování bude řešeno v prvním podzemním podlaží.

Hledáte-li jedinečné místo pro rodinné bydlení v blízkosti centra, jsou pro vás nové byty na Praze 6 u Ladronky ideálním řešením.

Rezidence Ladronka
Zbývá poslední byt k prodeji!

Nad Tejnkou, Praha6, Břevnov

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.
Poslat email příteli
zavřít