novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon info_icon info_icon info_icon

Průhonický park Jih - pozemky k prodeji

Dokončené pozemky Praha - západ

Ibišková, Jesenice 0, Osnice

ID600354
Typ nemovitostiPozemek
Velikost1650 m2

Průhonický park Jih je malebná lokalita se vzrostlou a vzácnou květenou, vodními plochami, odpočinkovými zónami a úchvatnou atmosférou. Právě zde nabízíme kompletně dokončené zasíťované pozemky k prodeji s prostornými rozlohami od 1650 do 2 804 m2, které Vám zajistí dostatek soukromí v již tak klidném prostředí.

Průhonický park Jih - lukrativní pozemky se nacházejí v bezprostřední blízkosti Průhonického parku, který je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku, běžkování i vyjížďky na koni. V okolí projektu dále naleznete různá sportoviště jako například nově zbudované Sportovně relaxační centrum ve Zdiměřicích, pouhé 2 km od pozemků.

Veškerá občanská vybavenost je dostupná v blízkých obcích Jesenice a Dobřejovice. Velmi dobrá dostupnost hlavního města Prahy je dalším z významných kladů této lokality.

Pokud hledáte prostorné pozemky k prodeji v oblasti Praha - západ, jsou pro Vás dokončené parcely u Průhonického parku tou správnou volbou.

Průhonický park Jih - pozemky k prodeji
Dokončené pozemky Praha - západ

Ibišková, Jesenice0, Osnice

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.
Poslat email příteli
zavřít