novinky novinky v nabídce nejvíce shlédnuté nejčastěji zobrazované oblíbené moje oblíbené poptávka zadat poptávku
Typ nabídky
Nemovitost
Lokalita
Velikost

Dispozice


Plocha m2


Cena seřadit sestupně seřadit vzestupně Kč ikona EUR ikona  
od: zpět na kategorie cen do:
info_icon info_icon info_icon info_icon

12 LOFTS - nové byty Praha 6

Jedinečná architektura

Ronalda Reagana, Praha 6, Bubeneč

Dispozice (od-do)
Cena včetně DPH (od-do) Info v RK
Energetický štítekC
DostupnostIhned k nastěhování
Web projektu-

Není příliš mnoho míst v Praze, které by nabídly svým obyvatelům tolik komfortu a bezpečí, jako Praha 6 - Bubeneč. Tato lokalita je výjimečná nejen množstvím zeleně, dopravní dostupností a množstvím kvalitních restaurací, ale také počtem zahraničních zastoupení jednotlivých států světa.

V roce 2010 vznikla podle návrhu Johna Eislera jedinečná moderní rezidence s použitím luxusních materiálů a s neobvyklým technickým řešením. Autorem Rezidence 12 Lofts je uznávaný a renomovaný architekt John Eisler, který je registrovaným architektem ve státě New York a členem AIA. Narodil se ve Velké Británii, studium však ukončil stavební fakultou ČVUT v Praze. Od roku 1983 pracoval téměř 20 let v New Yorku, v ateliéru architekta Richarda Meiera. Mezi jeho nejznámější a oceňovaná díla patří například:- Návrh Pařížské opery 1983- Knihovna umění v Yale- Etnografické a Uměleckoprůmyslové muzeum ve Frankfurtu- Chrám Church of the Jubilee v Římě- Komplex Muzea Ara Pacis v Římě V roce 1995 obdržel Grand Prix České komory architektů.

Jedná se o luxusní bydlení s neotřelou architekturou s důrazem na styl, komfort a vytříbenost zvolených materiálů a technologií. Celý koncept tří vila-domů nabízí 12 moderních bytových jednotek, které je možné uzpůsobit na přání budoucího uživatele. Konstrukce domu je navržena tak, že je možné propojit jednotlivá poschodí mezi sebou, nebo naopak zanechat prostorné luxusní byty na jedné ploše. K dispozici je zde nejen reprezentativní vstupní prostor spojený s recepcí, ale také prostorný, výškově nadstandardní parking, nebo i klidné zázemí upravené zahrady s vodními plochami. Fasáda všech objektů je z pohledového betonu, hliníku a skla. Celoskleněné stěny jsou opatřeny předokenními žaluziemi. Každá jednotka je variabilní. K dispozici je otevřený prostor, který lze ponechat a pouze vybavit povrchem a koupelnami, nebo vytvořit jednotku až do velikosti 5+kk + terasy (197 - 352m2). Možné je také propojit jednotlivé prostory napříč budovou. To vše umožňují zvolené technologie.

Pro dotvoření vlastního životního prostoru je možné využít i názoru pana architekta Eislera. TECHNOLOGIE- podlahové konvektory- efektivní chlazení aktivací betonového jádra- strukturovaná kabeláž- dveřní videosystém- možnost individuálních klientských změn - krb, prostorné koupelny, - centrální regulace vytápění s možností ovládání prostřednictvím GSM.

12 LOFTS - nové byty Praha 6
Jedinečná architektura

Ronalda Reagana, Praha6, Bubeneč

Hypotéka snadno a rychle

Vybrat nejlepší hypotéku může být snadné a rychlé. Rádi Vás o tom přesvědčíme.

Nejlepší podmínky

Nabídneme Vám nejnižší úrokové sazby, odhad nemovitosti zdarma a nulové poplatky za zpracování hypotéky.

Všechny banky pod jednou střechou

Nemusíte obcházet všechny banky, abyste získali nabídky k porovnání hypoték. Nabídku celého trhu naleznete na jediném místě – v realitní kanceláři LEXXUS.

Minimální administrativa

Samostatně připravíme podklady k nemovitosti, formuláře i znalecký odhad. Hlídáme celý schvalovací proces a smluvní dokumentaci s Vámi předem projdeme a vysvětlíme. Jsme s Vámi nejen u podpisu úvěrové smlouvy, ale po celou dobu splácení úvěru.

Bezplatná konzultace Vyberte si HYPOTÉKU LEXXUS podle vašich představ:

  • hypotéka s nejnižší úrokovou sazbou – díky porovnání nabídek všech bank a díky mimořádným slevám garantujeme nejvýhodnější podmínky hypotéky,
  • hypotéka s možností mimořádných splátek – umožní kdykoliv splatit celý úvěr nebo jeho část, například po prodeji vaší staré nemovitosti,
  • hypotéka bez prokazování příjmů nebo s prokázáním příjmů z podnikání – vhodná v případech, kdy je obtížné prokázat příjem standardním způsobem,
  • hypotéka pro klienty se záznamem v registru – varianta pro ty, kterým by normálně banky hypotéku neschválili,
  • hypotéka s možností přerušit splácení nebo hypotéka s pojištěním schopnosti splácet – pro klienty, kteří mají rádi jistotu,
  • hypotéka se zápočtem úspor – banka bude počítat úroky jen z rozdílu mezi hypotékou a úsporami na Vašem spořicím účtu.
Poslat email příteli
zavřít